VDU – galimi Kinijos mokslo ir technologijų projektai

Penktadienį, gegužės 12 d., Valdymo ir investicijų departamento kvietimu Vytauto Didžiojo universitete lankėsi svečiai iš Kinijos Rongtong mokslo ir technologijų pramonės parko (angl.  „Rongtong Science & Technology Industry Group“).

Tai privatus parkas, kuris specializuoja savo veiklą šiose srityse: MTEP komercinimo, inkubavimo, konsultacijų, investavimo, rizikos kapitalo investicijų skatinimo ir kitose srityse. Parkas bendradarbiauja su įvairiomis Europos valstybėmis, universitetais ir ieško partnerių bendroms veiklos. Buvo pristatyta bendradarbiavimo galimybės su VDU, kalbama apie kinų investicijų pritraukimą į VDU, „start up“  įmonių akseleravimą, bendrus projektus.