VDU Edukologijos katedra kviečia į konferenciją apie studentų praktiką

Sausio 10 d., antradienį, 14–17 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, 2 a.) vyks VDU Edukologijos katedros rengiama praktinė konferencija „Universiteto ir bendrojo ugdymo mokyklų bendradarbiavimas tobulinant studentų praktiką“.

Universitete vyksianti konferencija skirta diskusijai apie studentų praktikų organizavimo tobulinimą ir bendradarbiavimo tarp VDU Edukologijos katedros ir bendrojo ugdymo mokyklų perspektyvas.

Renginio metu bus pristatytos Edukologijos katedros vykdomos programos, studijų formų pasirinkimo galimybės VDU, tarpinstitucinis bendradarbiavimas organizuojant studentų praktiką, praktikos vadovų rengimo programa mokytojams. Konferencijos pabaigoje vyks apibendrinanti diskusija.

Konferencijos dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Konferencijos organizacinis komitetas: dr. Odeta Norkutė, prof. dr. Laima Sajienė, doc. dr. Eglė Stasiūnaitienė, doc. dr. Toma Lileikienė, prof. habil. dr. Margarita Teresevičienė.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Konferencijos programa