VDU bendruomenei – mokslo metų pradžios šventė

Naujų akademinių mokslo metų eiga priklauso ne tik nuo studijų kokybės ar atsakingų bei kūrybingų studentų, bet ir kasdienių situacijų, kuomet itin svarbi vieninga universiteto bendruomenė ir teigiamas mikroklimatas, todėl Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia studentus, dėstytojus, darbuotojus kartu atšvęsti mokslo metų pradžią – dalyvauti tradiciniuose Rugsėjo 1-osios šventės renginiuose.

Mokslo metų pradžios šventė  užbaigs pirmakursiams skirtą „Įvado į studijas VDU 2016“ programą.

Rugsėjo 1-osios renginius, kaip įprasta, pradės Šv. Mišios, skirtos Kauno universitetų bendruomenėms, kurios vyks 12 val. Kauno Šv. Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

Vėliau, nuo 13.30 val., pirmakursiai dalyvaus šventiniuose susitikimuose fakultetuose su dekanais, dėstytojais ir aukštesnių kursų studentais.

Iškilmės tęsis 14 val. prie Vytauto Didžiojo paminklo (Laisvės al. 96), kur susirinkusi universiteto bendruomenė klausysis sveikinimų, nusifotografuos bendroje nuotraukoje ir pradės šventinę eiseną į VDU Didžiąją salę (S. Daukanto g. 28).

Šventės kulminacija – 15 val. VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28). Čia susirinkusieji giedos Lietuvos Respublikos himną ir studentiškąjį – Gaudeamus Igitur“, visus pasveikins VDU rektorius prof. Juozas Augutis, o pirmakursiai sakys tradicinę priesaiką. Paskutiniu iškilmių akcentu tradiciškai taps šventinis VDU tortas, kuriuo bendruomenė dalinsis nuo 16 val.

Rugsėjo 1-osios programa