Užsienio studentai VDU mokys savo gimtosios kalbos

ESN Lietuva kartu su „Invest in Lithuania“ organizuoja projektą „Multilingual Lithuania“, kurio metu VDU užsienio studentai universitete rengs savo gimtosios kalbos pamokas. Registruotis galima iki kovo 9 d.

Šios pamokos – tai galimybė išmokti naujos kalbos, papildyti savo žinių bagažą įdomiausiais faktais apie kitas kultūras ir susipažinti su studentais iš užsienio.

„Jeigu tu kalbėsi su žmogumi ta kalba, kurią jis supranta, tavo žodžiai pasieks jo protą. Tačiau jeigu su juo kalbėsiesi jo gimtąja kalba, tai pasieks jo širdį“, – kartą pasakė Nelsonas Mandela. Šio projekto dėka visi susidomėjusieji galės ne tik praturtinti savo asmenybę dar vienos kalbos mokėjimu, bet ir turės progą, užsienio studentų dėka, geriau pažinti naują kultūrą, tradicijas bei papročius.

Pamokos, kurias dėstys užsienio studentai, vyks nuo kovo 12 d. iki gegužės 17 d., kiekvieną savaitę. Pamokos bus dėstomos anglų kalba, mokinių skaičius ribotas.

ESN VMU sekcija siūlo pasirinkti vieną (ar kelias) iš žemiau nurodytų kalbų.

Kalba Pamokų laikas Vieta
Latvių Pirmadieniais 17–18 val. K. Donelaičio g. 60–406
Japonų Pirmadieniais 18–19 val. K. Donelaičio g. 60–406
Turkų Antradieniais 16.30–17.30 val. K. Donelaičio g. 60–406
Vokiečių Trečiadieniais 16.30–17.30 val. K. Donelaičio g. 60–406
Prancūzų Trečiadieniais 17–18 val. K. Donelaičio g. 60–412
Ispanų Ketvirtadieniais 18–19 val. K. Donelaičio g. 60–406
Rusų Penktadieniais 16–17 val. K. Donelaičio g. 60–406

Susidomėjusieji prašomi registruotis ESN VMU el. paštu multilingualvmu@gmail.com, laiške nurodydami savo vardą, pavardę, naudojamą el. pašto adresą ir kalbą, kurios norėtų mokytis. Registracija vyksta iki kovo 9 d.

„Multilingual Lithuania“ plakatas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *