Universitete vyks Senato posėdis

Gruodžio 21 dieną 14 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks VDU Senato posėdis.

VDU Senato posėdžio darbotvarkė:

Pradžioje bus pristatomas naujas Senato narys ir vyks Emeritų diplomų įteikimas.

1. 2016 m. gruodžio 21 d. Senato posėdžio darbotvarkės tvirtinimas (pristato prof. Z. Lydeka).
  1. 2016 m. spalio 26 d. Senato posėdžio protokolo tvirtinimas (pristato prof. Z. Lydeka).
  1. Vytauto Didžiojo universiteto Statuto pakeitimų projekto svarstymas (pristato prof. Z. Lydeka; nuomonę teikia Mokslo, Studijų, Strategijos ir Kokybės valdymo komitetai).
  1. Naujų studijų programų tvirtinimas (pristato doc. K. Šidlauskas; nuomonę teikia Studijų ir Kokybės valdymo komitetai).
  1. Studijų programos „Verslo administravimas“ specializacijos „Sporto vadyba“ tvirtinimas (pristato doc. K. Šidlauskas; nuomonę teikia Studijų ir Kokybės valdymo komitetai).
  1. Kiti klausimai.