Universitete lankysis Rumunijos ambasadorius D. A. Balanescu

Lapkričio 5 d., pirmadienį, 13 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-311) vyks susitikimas su nepaprastuoju ir įgaliotuoju Rumunijos ambasadoriumi Lietuvoje ir Latvijoje Dan Adrian Balanescu.

Ambasadorius skaitys viešą paskaitą tema „Didysis susivienijimas – Rumunijos didžiausias pasiekimas“, kuri skirta Rumunijos didžiojo susivienijimo dienos šimtmečiui paminėti. 1918 m. gruodžio 1 d. įvyko Didysis susivienijimas – Besarabijos, Bukovinos ir Transilvanijos teritorijų prijungimas prie Rumunijos.

Renginyje dalyvauti kviečia VDU Politologijos katedra. Paskaita vyks anglų kalba.