Universitete aptartos Lietuvos ir Argentinos bendradarbiavimo galimybės

1923

Balandžio 15 d. Vytauto Didžiojo universitete lankėsi Argentinos Lietuvos komercijos, pramonės ir paslaugų rūmų prezidentas dr. José Sabaliauskas, viešintis  Lietuvoje su politikų ir verslininkų delegacija.

Susitikime dr. José Sabaliauskas, pabrėždamas savo lietuvišką kilmę, dalinosi mintimis, kaip plėtoti Lietuvos Argentinos įvairiapusį bendradarbiavimą, aptartos galimybės rengti dviejų šalių kultūros
bei mokslo pažinimo renginius, praturtini studijas Pietų Amerikos kultūriniais aspektais, užmegzti ir plėsti ryšius tarp VDU ir Argentinos universitetų.

VDU Užsienio kalbų centro iniciatyva įvykusiame susitikime dalyvavo mokslo prorektorius prof. Juozas Augutis, studijų prorektorius doc. Kęstutis  Šidlauskas, Tarptautinių ryšių tarnybos direktorė Zinaida Baltrėnienė, Užsienio kalbų centro direktorė prof. Nemira Mačianskienė, direktorės pavaduotoja doc. Vilma Bijeikienė bei ispanų kalbos dėstytojai – Rima Sabaliauskienė ir Miquelis Puertas.