TV laidų vedėjas R. Vilkončius – VDU radijo seminare

Spalio 27 d., ketvirtadienį, 17 val. VDU radijas universiteto Centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28-101) surengs susitikimą su žymiu radijo ir televizijos laidų vedėju Rolandu Vilkončiumi, kuris susirinkusiems papasakos apie savo sukauptą patirtį televizijoje.

Rolandas Vilkončius – laidų ir renginių vedėjas, dirbęs radijo stotyse „Kauno fonas“ ir „Radiocentras“, o LTV bei LNK televizijose vedęs laidas „Lietuvos dainų dešimtukas“, „Žvaigždžių duetai“, „Kviečiu šokti“, „Gerumo diena“ ir kitas. Jam taip pat teko ragauti ir filmų įgarsintojo duonos.

Susitikimas su R. Vilkončiumi yra seminarų ciklo, kurį organizuoja VDU radijas, dalis. Šiuose renginiuose įdomūs žmonės dalinasi įžvalgomis apie darbą vienoje ar kitoje srityje – ankstesniuose susitikimuose jau dalyvavo žymus pramogų verslo atstovas A. Valinskas bei elektroninės muzikos kūrėjas E. Azbukauskas.