Tapk VDU Studentų atstovybės prezidentu!

Kovo 15 d., 14 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės prezidento rinkimai. VDU studentai jau gali siųsti paraiškas ir kandidatuoti į šias pareigas.

VDU SA įstatuose skelbiama, jog šio padalinio prezidentu gali būti išrinktas bet kuris VDU studentas. Kandidatą į šį postą įregistruoja tuometinis prezidentas, likus ne mažiau kaip 1 savaitei iki VDU Studentų atstovybės Fakultetų atstovų susirinkimo (FAS) posėdžio, jei jo kandidatavimą palaiko ne mažiau kaip 10 VDU SA FAS narių. Prezidentas vienerių metų kadencijai (bet ne daugiau nei dvi kadencijas iš eilės) renkamas slaptu balsavimu šio posėdžio metu.

Visi norintys jau gali kelti kandidatūras į šį postą, iki kovo 8 d. 14 val. atnešdami užpildytas paraiškas į Studentų atstovybę (S. Daukanto g. 27–201). Paraišką galima rasti čia arba VDU SA patalpose.

Primename, jog VDU Studentų atstovybės prezidento pagrindinės teisės ir pareigos yra:

• veikti VDU SA ir atstovauti ją;
  • dalyvauti VDU Rektorato, Senato ir Tarybos posėdžiuose su sprendžiamojo balso teise;
  • šaukti VDU SA FAS posėdžius ir jiems pirmininkauti;
  • VDU SA FAS tvirtinimui teikti Valdybos sudėtį, viceprezidento kandidatūrą ir garbės narių kandidatūras;
  • deleguoti VDU SA narius atstovavimui vietiniame, nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje;
  • sudaryti laikinuosius komitetus tam tikriems įpareigojimams atlikti.

Kandidato paraiška