Studentams – svajonių darbo idėjų konkursas

Naujam semestrui prasidėjus, VDU Karjeros ir kompetencijų centras siūlo studentams pamąstyti apie savo ateitį ir svajonių darbą. Studentai arba jų komandos kviečiamos dalyvauti idėjų konkurse „Mano svajonių darbo paieškos strategija”.

Norintys dalyvauti šiame konkurse turi aiškiai aprašyti savo svajonių darbą ir tai, kokiomis priemonėmis galima pasiekti tokią poziciją arba veiklą. Pristatant savo svajonių darbo paieškos strategiją, galima naudotis įvairiomis turinio pateikimo priemonėmis: vaizdinėmis, garsinėmis, žodinėmis ir t. t. Svarbiausi konkursinių darbų vertinimo kriterijai: idėjos originalumas ir pritaikomumas, strategijos nuoseklumas ir taisyklinga lietuvių kalba.

Idėjų projektai priimami iki 2013 m. vasario 28 d. 17 val. Projektus  galima siųsti el. paštu kkc@kkc.vdu.lt arba pristatyti adresu: VDU Karjeros ir kompetencijų centras, S. Daukanto g. 27–401/402, LT-44249, Kaunas.

Geriausio projekto autoriui (-iams) bus skirta vienkartinė 4 BSI dydžio Rektoriaus stipendija.

Konkursą organizuoja VDU Karjeros ir kompetencijų centras. Kontaktai pasiteiravimui: tel. nr. (8 37) 327 983, el. paštas kkc@kkc.vdu.lt.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *