Sporto centre išrinkti VDU metų sveikuoliai

Balandžio 29 d., trečiadienį, VDU Sporto centre vyko tradicinė fizinės sveikatos įvertinimo šventė – „VDU sveikuolis 2015“.

„VDU sveikuoliais 2015“ tapo Gamtos mokslų fakulteto antro kurso studentė Inga Čepulytė bei Teisės fakulteto ketvirtakursis Laimonas Mikutavičius.

Antrąją vietą užėmė Menų fakulteto antrakursė Deimantė Andriuškevičiūtė ir Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto trečio kurso studentas Vytautas Grigaravičius.

Trečiojoje vietoje – Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentai: Vilhelmina Justė Buksaitė (III k.) ir Ronaldas Račkauskas (IV k.).

„VDU sveikuolio“ konkursas universitete vyko ketvirtą kartą. Šių varžybų tikslas – skatinti studentus puoselėti ir stiprinti savo sveikatą, nustatyti su sveikata susijusį studentų fizinį pajėgumą, išaiškinti sveikiausią VDU studentą ir studentę, plėtoti kūno kultūrą Vytauto Didžiojo universitete.