Specialus video klipas – apie VDU 25 valandų ritmu

Vytauto Didžiojo universitetas, šiemet švenčiantis 25-erių metų sukaktį, gyvena 25 valandų ritmu.  Papildoma valanda paroje skiriama buvimui kartu, bendravimui, dalijimuisi idėjomis, gyvenimui čia ir dabar.

Šį mažą stebuklą – 25-ąja valandą – universitetas dovanoja ne tik universiteto bendruomenės nariams, bet ir visiems, kurių širdyje rusena polėkis gyventi ir kurti. Tai – laikas, skirtas intelektualiai stimuliuojančiai, įkvepiančiai ar tiesiog džiuginančiai veiklai.

VDU – laisvas, atviras, dinamiškas ir nuolat besikeičiantis. Per 25-erius atkurtojo universiteto gyvavimo metus jame užaugo naujoji VDU karta – kūrybiškos, drąsios ir smalsios asmenybės, neapsiribojančios vien savo specialybės žiniomis, nuolat klausiančios ir ieškančios.

Švęsdamas atkūrimo sukaktį, VDU kviečia 25-ąją valandą praleisti drauge. Visus jubiliejinius mokslo metus universitete organizuojami tarptautiniai, kultūriniai, ne tik universiteto bendruomenei, bet ir visai visuomenei aktualūs renginiai: seminarai, diskusijos, konferencijos, spektakliai ir koncertai. VDU – atviras visiems, tad jame gimusios idėjos nelieka įkalintos tarp universiteto sienų.

Išsamesnė informacija apie visus universiteto atkūrimo 25-erių metų sukakčiai skirtus renginius skelbiama universiteto tinklalapyje adresu www.vdu.lt/25.