Seminare tėvams – paauglių seksualumo tema

Jau antrus metus Socialinių mokslų fakultetas kviečia ugdyti tėvystės gebėjimus VDU Tėvų akademijoje. Kaip įprasta, paskutinį mėnesio ketvirtadienį, kovo 29 d., 18 val. VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66-324) vyks seminaras tėvams „Paauglių seksualumas“, kurį ves VDU Psichologijos katedros docentė dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė.

Jo metu psichologė su tėvais dalinsis žiniomis ir patarimais apie paauglių seksualumą.

Docentės mokslinių tyrimų kryptys: rizikingo elgesio tyrimai, lyčių problematika psichologijoje, bendravimo psichologijos tyrimai, psichologinių intervencijų efektyvumo vertinimas.

Seminaras nemokamas ir atviras visiems tėvams.

Daugiau apie VDU Tėvų akademiją – socialiniame tinkle „Facebook“.