Rudenį – VDU vaidybos studentų, absolventų spektakliai

Rugsėjo 21 d., 18 val., Kauno miesto kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A) VDU vaidybos studentai kviečia į spektaklį „YOLO“ , tuo tarpu rugsėjo 19 d., 19 val., Kauno miesto kameriniame teatre vyks spektaklis „Mano instrukcija“, kurio režisierė – VDU vaidybos absolventė Eimantė Urmonaitė.

Spektaklis „YOLO“

Spektaklis „YOLO“ – neįpareigojantis, atitikmenų Lietuvoje neturintis ir groteskiškai juokingas vienos dalies vakaro šou. „Kodėl šis šou neturi analogo? Todėl, kad visi dalyviai po jo miršta. O kai žinai, kad tau gyventi liko vos porą valandų – tuomet daugybė dalykų pasidaro nebesvarbūs“, – teigia spektaklio idėjos autorius, režisierius Arnis Aleinikovas.

Vienos dalies šou „YOLO“ nėra tradicinis pastatymas su išgalvotais personažais ir teatrališka, metaforiška scenografija, kuri dažnai nesudomina šiuolaikinio žmogaus. Tai yra tikros, septynių jaunų žmonių istorijos, kuriose kiekvienas atras save – netobulą, paprastą ir kartais juokingą.

Rugsėjo 21 d. 18 val. Kauno miesto kameriniame teatre (Kęstučio g. 74A)
Spalio 15 d. 18 val. VDU Teatro salė (S. Daukanto g. 27)
Lapkričio 19 d. 18 val. VDU Teatro salė (S. Daukanto g. 27)
Gruodžio 7 d. 18 val. Alytaus miesto teatras (Rotušės a. 2, Alytus)

Spektaklis „Mano instrukcija“

Rugsėjo 19 d. VDU Vaidybos studijų programos absolventė, režisierė Eimantė Urmonaitė su kūrybine komanda (Marijus Mažūnas, Paulius Žunda, Rytis Neniškis, Kamilė Mileikytė, Marija Augutytė, Urtė Šimkonytė, Rokas Lažaunykas) pristato spektaklį „Mano Instrukcija“ (Kauno miesto kamerinis teatras). Tai teatrinė laboratorija, kurioje dokumentiniai bei aktorių rašyti tekstai persipina su cirko elementais, performansais ir vaidybiniais etiudais.