Projektas padės moksleiviams pažinti universitetą

2007

Kovo mėnesį Vytauto Didžiojo universitete (VDU) jau šeštą kartą startuos vis labiau populiarėjantis  projektas „Moksleivi, pabūk studentu“, atveriantis universiteto duris tiems, kurie sieja savo ateitį su aukštuoju mokslu. Registruotis internetu galima iki vasario 22 d.

Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti studentus su universitetu, jo vertybėmis, studijomis,  popaskaitine veikla ir atsakyti į moksleiviams rūpimus klausimus. Moksleiviai per savaitę iš arčiau susipažins su VDU studijų programomis, lankys pasirinktas paskaitas, pamatys, kaip veikia įvairios organizacijos,  turės progą pabendrauti su universitete besimokančiais ir  jį jau baigusiais studentais bei dalyvauti universiteto bendruomenei skirtuose renginiuose.

Moksleivi, nepraleisk galimybės pabūti studentu ir padėti sau apsispręsti dėl ateities profesijos!

Projektas vyks kovo 2-6 d. , kovo 16-20 d. ir kovo 30 – balandžio 3 d.

Registruotis galima iki vasario 22 dienos.

Registracijos anketa

Su atrinktaisiais bus susisiekta asmeniškai.

Nuo šių metų dalyviai, kurie stoja į VDU išankstinio priėmimo metu arba pretenduoja į valstybės nefinansuojamą vietą (vnf) ne per LAMA BPO sistemą, gauna papildomai 0,5 balo prie bendro konkursinio balo.