„Profesorių taurėje“ triumfavo VDU atstovai

Sveikiname universiteto atstovus, užėmusius pirmąsias vietas kasmetiniame tenisą žaidžiančių profesorių turnyre „Profesorių taurė“: informatikos profesorių Vytautą Kaminską („Senjorų“ grupėje, nuo 60 metų) ir biofizikos profesorių Saulių Šatkauską („Juniorų“ grupėje, iki 60 metų).

„Senjorų“ grupės turnyre pirmąją vietą nulėmė skaičius taškų, surinktų sužaidus rungtynes su visais varžovais. „Juniorų“ grupės turnyro finale profesorius S. Šatkauskas rezultatu 7:6, 3:6, 10/3 įveikė Mindaugą Kiudelį (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas).

Mintis pradėti rengti tokį turnyrą kilo 1995 m. vasarą informatikos profesoriui Vytautui Kaminskui (VDU).