PMDF savanoriai kviečia idėjas paversti realybe

VDU Politikos ir diplomatijos fakulteto (PMDF) savanoriai plečia savo ratą ir kviečia prisijungti naujus narius.

„Mūsų tikslas – stipri PMDF savanorių komanda, kurią papildys nauji, savo puikių sumanymų vedini studentai. Iš naujų narių tikimės naujų idėjų, kurias kartu galėtume paversti realybe“, – teigė savanorių koordinatorė Ieva Kryžiūtė.

PMDF savanoriai – tai 2008 m. rudens pabaigoje įsikūrusi akademinė studentų organizacija. Savanoriai organizuoja įvairius renginius, susitikimus su žymiais visuomenės veikėjais, skatina diskusijas. Koordinatorės teigimu, PMDF savanoriai yra neatsiejama fakulteto dalis, studentišką entuziazmą paverčianti kuriančia ir visiems naudinga jėga.

I. Kryžiūtę, kuri šiuo metu dirba fakulteto Tarptautinių programų koordinatore, PMDF savanoriai sudomino jau studijų metais. „Prie PMDF savanorių prisijungiau dar pati studijuodama VDU, kuomet norėjosi veikti, nuspalvinti fakulteto ir savo gyvenimą. Renginiai, kūrybiškas jų organizavimas buvo tai, ko labiausiai trūko studijų metais, PMDF savanoriai visiškai užpildė šią erdvę“, – paaiškino koordinatorė.

Nauji nariai laukiami visus metus, nėra griežtos atrankos, priešingai nei kitose organizacijose. Studentai prašomi užpildyti trumpą anketą, kad vėliau būtų galima su jais susisiekti. „Prie savanorių prisijungiau visai neseniai, nes sudomino jų veikla, norėjau prisidėti prie aktyvių PMDF bendruomenės narių. Mane sutiko labai šiltai, iškart pradėjome drauge organizuoti pirmąjį renginį šiais metais – „PMDF pirmakursių šimtadienį“, kuris vyks jau lapkričio 27-ąją, 18 val.“, – nauja patirtimi džiaugėsi savanorė Laura Lukoševičiūtė.

PMDF savanorių organizuoti renginiai: „Priešrinkiminių politinių rinkimų debatų ciklas“, „Ekonomikos paskaitų ciklas“, „Trečiadienio pokalbiai“, „Kalėdinis PMDF vakarėlis“, „Pirmakursių 100-dienis“ ir kiti. Savanoriai asmeniškai bendrauja su savo autoritetais, įgauna patirties renginių organizavime, generuoja naujas idėjas bei jas įgyvendina.

Susirinkimai vyksta kiekvieną trečiadienį, 10 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–103).

Neringa Lukošiūtė

Anketa naujiems nariams