PMDF kvietė į kalėdinį vakarėlį

Gruodžio 19 dieną VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete jau penktąjį kartą vyko PMDF kalėdinis vakarėlis – jauki šventė, suburianti fakulteto bendruomenę ir kviečianti džiugiai palydėti besibaigiančią sesiją bei pasitikti beprasidedantį šventinį laikotarpį.

Jau tradicija tapęs PMDF kalėdinis vakarėlis šiemet buvo multikultūriškas ir globalus – pirmą kartą jis džiugino ne tik vietinius bendruomenės narius, bet ir užsienio studentus. Šventę organizuojančių fakulteto savanorių teigimu, šių metų vakaronė buvo ypač inovatyvi ir interaktyvi. PMDF išsiskiria savo tarptautiškumu ir užsienio studentų skaičiumi – pirmakursių šimtadienis buvo pirmasis sėkmingas žingsnis, suvienijęs lietuvių ir užsienio studentus, tad ši tradicija bus plėtojama ir toliau.

Šiais metais vakarėlio dalyviai buvo kviečiami įsitraukti į viso renginio metu truksiantį interaktyvų užsiėmimą, kuris suvienijo vakarėlio muzikinius pasirodymus, žaidimus ir kitas veiklas į vieną harmoningą visumą, užtikrinančią jaudulį ir gerą nuotaiką viso kalėdinio vakarėlio metu.

Be to, kaip ir kasmet buvo organizuojamas „PMDF kalėdinio kepinio“ konkursas. Visi dalyviai buvo kviečiami dalyvauti šiame konkurse ir atsinešti savo iškeptus skanėstus – sausainiukus, pyragą ar kažką netikėto, kas nustebintų komisiją savo gardumu ir padėtų laimėti dovaną. Organizatoriai ragino pabandyti nušluostyti nosį prof. Aušrai Park, kuri praeito kalėdinio vakarėlio metu visus nustebino savo iranietišku pyragu.

PMDF kalėdinį vakarėlį organizavo fakulteto savanoriai – visuomeninė, aktyvią fakulteto studentiją burianti jaunimo organizacija, kuri veikia fakulteto bei universiteto mastu ir siekia savanoriško darbo pagrindu prisidėti prie PMDF tobulinimo, kurti jaukią aplinką fakulteto bendruomenei bei ugdyti studentų kompetencijas.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *