Pirmakursiams – registracija į studijų dalykus

4890 1

Rugpjūčio 31 d., trečiadienį, 8.30–16.00 val., VDU V. Biržiškos skaitykloje (K. Donelaičio g. 52, II a.) vyks nuolatinės formos pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų pirmo kurso studentų užsirašymas į A, B, C grupių dalykus 2016/2017 m. m. rudens semestrui.

Užsirašymas į A, B, C grupių dalykus vyks Studentų savitarnos portale. Užsirašant į dalykus pirmą kartą, pirmakursiams padės vyresnių kursų studentai-savanoriai. Jie prisijungs pirmakursių vardu prie studentų savitarnos portalo ir užrašys juos į pasirinktus studijų dalykus.

Visi pirmakursiai surašyti konkursinio balo mažėjimo tvarka. Sąrašai skelbiami VDU tinklalapyje  ir VDU trečiuosiuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52, I a.).

Į užsirašymą studentai bus kviečiami grupėmis pagal eilės numerį, nurodytu laiku (jeigu nerandate savęs sąrašuose kreipkitės į Studijų informacijos centrą telefonu: (8 37) 323 206).

Studento eilės numeris pagal konkursinį  balą Valanda Studentų srautas
1 – 190 8:30 190
191 – 390 9:30 200
391 – 640 10:30 250
Pietų pertrauka  12:00-13:00
641 – 810 13:00 170
811 – 970 14:00 160
971 – iki sąrašo galo 15:00 140

Studentai, studijuojantys programas Vilniuje (Ekonomika, Europos ekonomika ir finansai bei Karjeros valdymas), prie registracijos stalelio bus kviečiami nuo 10.00 val. V. Biržiškos skaitykloje. Užsirašymas į dalykus vyks 314 auditorijoje, K. Donelaičio g. 52 (III aukštas).

Užsienio šalių piliečiai,  bakalauro programų pirmo kurso studentai prie registracijos stalelio kviečiami  nuo 11.00 val. V.Biržiškos bibliotekoje. Užsirašymas į dalykus vyks 314 auditorijoje, K.Donelaičio g. 52 (III aukštas).

Numatoma registracijos tvarka

1. Studentai renkasi prie V. Biržiškos bibliotekos (K. Donelaičio g. 52, II a. fojė), kviečiami pagal sąrašą prie stalelio skaitykloje ir, pateikę asmens dokumentą, pasiima „FirstClass“ vartotojo anketą bei pasirašo.
  2. Gavęs anketą su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, studentas bus nufotografuojamas studentų duomenų bazei ir kreipsis į laisvą studentą-savanorį prie kompiuterio, pateikdamas jam savo „FirstClass“ vartotojo anketą.
  3. Studentas-savanoris prisijungs pirmakursio „FirstClass“ prisijungimo vardu prie Studentų savitarnos portalo ir pagal pageidavimus įrašys į norimus dalykus, kuriuose bus laisvų vietų (ekrane matysis, kiek kuriame dalyke likę laisvų vietų).

Pastabos

Prieš eidami užsirašyti į studijų dalykus, susidarykite savo individualų tvarkaraštį (bendrą studijų tvarkaraštį galima rasti VDU tinklalapyje)laikydamiesi šių reikalavimų:

1. I kurso studentai privalo užsirašyti į studijų dalykus, kurių bendra semestro apimtis ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai (vidutinė vienerių metų studijų apimtis yra 60 kreditų).
  2. Tie studentai, kurie rudens semestre studijuos Kompiuterinio raštingumo dalyką, privalo įsirašyti kompiuteriu į du laikus: paskaitų ir laboratorinių darbų (bendra kompiuterinio raštingumo paskaitų ir laboratorinių darbų apimtis – 4 kreditai).

Užsirašytų dalykų registraciją bus galima koreguoti internetu nuo rugsėjo 1 d. 10 val. iki rugsėjo 20 d. 24 val. (išskyrus užsienio kalbas). Šiuo metu galima bus išsibraukti  iš nenorimo studijuoti dalyko sąrašo arba užsirašyti į dalykus, kuriuose yra likę laisvų vietų.

Užsienio kalbų registracijos galutinis  tikslinimas galimas nuo rugsėjo 1 d. 10 val. iki  rugsėjo 14 d. 24 val.

Atkreipiame dėmesį, kad studentas, išsibraukęs iš dalyko, užsirašyto pagrindinės registracijos metu, jau niekaip nepateks į tą pačią vietą užsirašant į dalykus  koregavimo metu.

Registracijos eilė

Daugiau informacijos: