„Pavasario festivalis“ jau veržiasi į Kauno gatves

1512

Netrukus Kauno gatves vėl užlies studentiškas klegesys – gegužės 13-14 dienomis mieste vyks kasmetinis „Pavasario festivalis“, kurio programa skirta ne tik studentams, bet ir visiems kauniečiams bei miesto svečiams.

Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės organizuojamame festivalyje, kaip ir kasmet, numatyta daug įvairių renginių – per dvi dienas visi norintys galės klausytis žinomų visuomenės veikėjų paskaitų, dalyvauti įvairių sporto šakų varžybose, jogos, šokių, viešojo kalbėjimo pamokose, kūrybinėse dirbtuvėse, koncertuose.

„Apsilankiusieji sako, kad tai – pats linksmiausias, studentiškiausias ir akademiškiausias festivalis Kaune, kuriame galima labai daug išgirsti, pamatyti ir išmokti. Tikimės, kad ir šiemet patenkinsime ir pačių išrankiausiųjų norus“, – sako festivalio organizatoriai.

„Pavasario festivalyje“ vyks paskaitos su žymiais Lietuvos kultūros, politikos, pramogų pasaulio atstovais: laidų vedėju, humoristu Timūru Augucevičiumi, žurnalistu, rašytoju Andriumi Tapinu, politiku Rimantu Mikaičiu, tinklaraštininku Mantvydu Leknicku ir komunikacijos specialistu Karoliu Žukausku.

Norintys atsipalaiduoti galės apsilankyti „Chill“ zonoje, socialiai atsakingi – dalyvauti kraujo donorystės akcijoje, skaitymo mėgėjai – ieškoti dominančios literatūros knygų turguje. Mėgstantiems aktyvesnį laisvalaikį organizatoriai pasiūlys krepšinio turnyrą, jogą, šokių pamokas.

Norintiems atsipūsti Nemuno saloje taip pat netrūks pramogų. Festivalio svečiai čia galės žaisti stalo žaidimus, kvadratą arba analogų Lietuvoje neturintį kvidičą – neįprastą, linksmą sporto šaką, aprašytą knygose apie jaunąjį burtininką Harį Poterį.

Antrąją festivalio dieną dalį jau minėtų renginių papildys nauji: stereotipus apie pažeidžiamas visuomenės grupes laužanti „Gyvoji biblioteka“, policijos parodomoji programa, kūrybinės dirbtuvės, viešojo kalbėjimo paskaita „Išdrįsk kalbėti“, tradicinis vėjo pakavimas muilo burbulais ir „Bubble Football“ – turnyras, kurio dalyviai futbolą žaidžia didžiuliuose burbuluose.

Renginius vainikuos uždarymo koncertas Vienybės aikštėje, kuriame šįkart pasirodys grupės „Biplan“, „G&G Sindikatas“, „Mates“, „Wolfsome“ ir „Wild Reason“.

„Pavasario festivalis“ – lyg oficialus šiltojo sezono atidarymas, kai visi žmonės išeina iš namų. Visiškas pozityvumas ir tikros emocijos!“, – sako festivalio organizatorė Viktorija Šaulytė.

Visi festivalio renginiai yra nemokami.

Festivalio tinklalapis

Puslapis socialiniame tinkle „Facebook“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.