Paskaitoje – apie vystymą ir besivystančias šalis

Kovo 21 d., penktadienį, 15 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–302) vyks projekto „Youth for Development“ atidarymo renginys, kurio metu VDU dėstytojas Vytis Jurkonis ir kariškis, Afganistano bei Centrinės Azijos ekspertas Jurgis Stanaitis surengs paskaitą vystymo tema.

Renginio metu V. Jurkonis pristatys vystymą, ypatingas svečias papasakos apie gyvenimą besivystančioje šalyje, o J. Stanaitis kalbės apie Afganistaną ir patirtį Goro provincijoje.

Projekto „Youth for Development“ dalyviai, užsienio studentai, gali laimėti kelionę į Vilnių, kur bus surengtas susitikimas su tarptautinės nevyriausybinės organizacijos atstovais, apsilankymai požemiuose ir t. t.

Renginio plakatas

Registracija į renginį