Papildomas „Erasmus+“ studijų konkursas už ES ribų

VDU Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus pasinaudoti galimybe įgyti tarptautinės studijų patirties išvykstant studijoms į „Erasmus+“  šalių partnerių Mokslo ir studijų institucijas (MSI).

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą turi pateikti iki 2017 m. gegužės 14 d.

Atrankos kriterijai:

• studijų/ tyrimų plano užsienio MSI ir studijų programos VDU suderinamumas;
  • studento motyvacija;už ES
  • dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai;
  • geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios.

Renkantis MSI būtina atkreipti dėmesį į kalbą, kuria bus dėstomi dalykai. Ne visose MSI studijos vyksta anglų kalba.

Studentai iki gegužės 16 d. el. paštu bus asmeniškai informuojami apie pirmo atrankos etapo rezultatus bei kvietimą atvykti antrajam atrankos etapui – pokalbiui su atrankos komisija.

Visa detali informacija apie konkurso galimybes ir sąlygas

Daugiau informacijos:

• VDU Tarptautinių ryšių departamentas Eglė Januškevičienė