Mokslininkai kurs alkoholio vartojimo žalos skaičiavimo metodiką

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešojo administravimo katedros ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos tyrimų fakulteto ir Sveikatos tyrimų instituto jungtinė mokslininkų komanda 2017-2018 m. įgyvendins projektą „Alkoholio vartojimo sąlygojamos žalos Lietuvoje skaičiavimo metodikos parengimas ir žalos įvertinimas 2015 ir 2016 m.“ (Nr.S-320/PRM17-171), kurio metu ne tik įvertins 2015-2016 m. alkoholio sąlygotą socialinę ir ekonominę žalą, bet ir sukurs alkoholio vartojimo sąlygojamos žalos Lietuvoje skaičiavimo metodiką.

Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis. #alkoholiozala

Daugiau informacijos