„Moksleivių diena“ kviečia susipažinti su universitetu

Sausio 15 d. 10 val. VDU visiems moksleiviams atvers duris. Šį kartą „Moksleivių diena VDU“ vyks VDU centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28). Čia renginio dalyvių lauks universiteto fakultetai, kolektyvai, kviestiniai svečiai, veiks įvairios eksperimentų, kalbų ir pramogų erdvės. Visa tai padės atrasti universitetą ir susipažinti su jo bendruomene.

VDU centriniuose rūmuose moksleiviai galės dalyvauti visų laukiamame „Matuokis profesiją“ tęsinyje. Jame universiteto absolventai, skirtingų sričių profesionalai, papasakos apie profesinį kelią ir supažindins su savo darbo diena.  Taip pat moksleiviai galės išgirsti sėkmės istorijas iš studentų lūpų bei sužinoti daug įdomių faktų specialiose VDU dėstytojų paskaitose.

VDU Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetų, VDU Kauno botanikos sodo atstovai kvies į „Eksperimentų oazę“, kurioje bus demonstruojami įvairūs eksperimentai, išradimai ir įdomybės. Taip pat moksleiviai turės galimybę dalyvauti VDU Užsienio kalbų instituto dėstytojų įvadinėse paskaitose, pasitikrinti gebėjimus specialiame anglų kalbos bendrųjų pasiekimų teste.

Didžiosios salės fojė veiks fakultetų mugė, kurioje fakultetų atstovai atsakys į visus rūpimus klausimus. Antrame aukšte moksleiviai galės susipažinti su įvairiais universitete veikiančiais kolektyvais ir klubais. Taip pat  bus pristatomos priėmimo aktualijos, visos VDU siūlomos studijų programos, studijų aplinka ir sąlygos.

Greta paskaitų ir susitikimų su absolventais vyks gausa pramoginių užsiėmimų, o renginio pabaigoje moksleiviai kviečiami dalyvauti  Jurgio Didžiulio koncerte.

Renginio  PROGRAMA

Visus norinčius dalyvauti renginyje „Moksleivių diena“ kviečiame registruotis internetu.

Renginio metu mokytojai kviečiami dalyvauti praktiniame seminare „Prezentavimo įgūdžiai ir žodžio galia“, kurį ves Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. Rita Bendaravičienė. Tai efektyvaus prezentavimo ir įtaigaus viešojo kalbėjimo įgūdžių tobulinimo mokymai, leisiantys suvokti įtakos dėsnius ir tapti geresniais kalbėtojais, teikiant komunikavimo džiaugsmą sau ir kitiems. Mokytojų registracija būtina.

Didesnes moksleivių grupes galima užregistruoti ir telefonu: +370 37 323206 arba elektroniniu paštu info@smt.vdu.lt