Moksleiviams apie juos pačius – VDU psichologų pranešimai ir dirbtuvės

Gruodžio 8 d., penktadienį, VDU Socialinių mokslų fakulteto psichologai jau aštuntą kartą kviečia 10-12 klasių moksleivius susitikti konferencijoje „Psichologai mokiniams apie mokinius – 8“, klausytis mokslinių pranešimų, išbandyti psichologų naudojamus metodus profesinėse dirbtuvėse.

Šiais metais vėl siūlomas didelio susidomėjimo sulaukęs renginio formatas – profesinės dirbtuvės. Renginys bus pradedamas moksliniais pranešimais, po jų vyks penkios dirbtuvės mokiniams ir viena mokytojams. Organizatorių teigimu, tokie renginiai skatina asmenybės augimą, dėmesį savo vidiniam pasauliui – kalbėjimas apie bendravimą, draugystę, pasitikėjimą savimi ir stresą yra aktualus kiekvienam jaunam žmogui.

Gilintis į psichologinius reiškinius savyje bus drąsinami ne tik moksleiviai – numatytas užsiėmimas ir mokytojams. Prie renginio prisideda psichologijos programų studentai ir doktorantai.

Renginio programa