„Lost (in) heritage“ – nuo kultūros iki savižudybių

konferencija, kultūra, kultūros paveldas, lost in heritage, menai, menu fakultetas, studentų mokslinė konferencija

Gegužės 3 d. 13 val. kavinėje „Coffee Inn“ (Vilniaus g. 2) vyks antroji Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto (MF) studentų mokslinių tyrimų konferencija „LOST (IN) HERITAGE“. Jos metu bus diskutuojama nuo operos ir kultūros iki savižudybių ir žiniasklaidos.

Kodėl įdomu?

MF studentai kviečia išeiti iš tradicinių erdvių ir mokslinius tyrimus išgirsti neformalioje aplinkoje. Įžvalgomis dalinsis net šeši studentai, pristatydami šiandienines kultūrines problemas.

Konferencijos tematika – laisvas žodžių „LOST (IN) HERITAGE“ interpretavimas:

LOST – pasimetęs, klajojantis, neužtikrintas, bet suinteresuotas?

IN – intensyviai domitės tam tikra kultūros sritimi ar jos fenomenu?

HERITAGE – kultūros paveldas Jums yra didelė ir svarbi vertybė?

Dvi sėkmės istorijos

Pirmasis sėkmės istorijos savininkas – studentas Žygimantas Bružinskas, knygos „Istorinė Merkinės rotušė“ autorius.  Kitas dalyvis – Danielius Goriunovas, kuris susirinkusiems pristatys, kaip  nepasiklysti tarp  gyvenimo pasirinkimų ir atrasti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmą ir veda į sėkmę.

Konferencijos programa:

13.10 val. Karolina Parmionova Opera ir Bel Canto
13.25 val.  Kristina Ivanovaitė Katalikiškos Vakarų kultūros raida Zarasų krašte
13.40 val. Žygimanto Bružinsko knygosIstorinė Merkinės rotušė pristatymas.
14.10 val. Laura Jackevičiūtė Kūrybiniai inkubatoriai – pasiklydę vertime?
14.25 val. Indrė Gražytė Savižudybės ir jų atspindžiai medijose
14.40 val. Edita Radzevičiūtė Kultūra žiniasklaidoje: Kas vyksta Kaune atvejis
14.55 val. Lukas Lydeka Elektroninė muzika ir klubinė kultūra : nuo pogrindžio iki didžiausios muzikos industrijos
15.10 val. Danieliaus Goriunovo sėkmės istorija.

konferencijos-kvietimas-2