Kviečiame palaikyti VDU sporto komandas!

VDU tinklinio ir krepšinio komandoms atėjo svarbiausių rungtynių metas. Gegužės 2 d. universiteto krepšininkės dalyvaus LSKL finalo ketverte, o tinklininkės gegužės 4–5 d. LSU salėje kovos dėl Respublikos studentų lygos medalių.

Šį ketvirtadienį, gegužės 2 d., MRU salėje vykusiose LSKL merginų grupės čempionato pusfinalio varžybose VDU krepšininkės nugalėjo Mykolo Riomerio universiteto merginų komandą ir gegužės 3 dieną, 18 val. MRU salėje (Ateities pl. 20) dėl LSKL čempionių titulo kovos su Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda.

Gegužės 4–5 d. svarbias rungtynes žais ir VDU tinklininkės – Lietuvos sporto universiteto salėje (Sporto g. 6) vyks Respublikos studentų tinklinio lygos čempionato pusfinaliai ir finalas. Pusfinalio rungtynėse LSU salėje gegužės 4-ąją 12 val. VDU susitiks su KTU. Pergalės atveju, universiteto komanda sekmadienį 14 val. LSU salėje žais finale, jei pralaimės – 10 val. ten pat žais rungtynes dėl trečiosios vietos. Po antrojo varžybų rato VDU komanda užima pirmąją vietą Kauno zonoje.

Kol šios komandos dar ruošiasi svarbiausioms dvikovoms, VDU jau džiaugiasi neseniai iškovotais trofėjais. Universiteto studentė, Menų fakulteto pirmakursė Monika Apčinikovaitė laimėjo net du aukso medalius 2013 m. Lietuvos universitetų studentų plaukimo čempionate. Studentė buvo nepralenkiama dvejose rungtyse – 100 m ir 50 m plaukime laisvuoju stiliumi. Tuo tarpu antroji VDU krepšininkų komanda, pirmą kartą suburta šį sezoną, savo žygį LSKL II-oje grupėje baigė pergalingai ir tapo čempionais.

Kviečiame palaikyti universiteto sportininkus bei sportininkes!