Kviečiame drauge paminėti Sausio 13-ąją

1993

Švietimo ir mokslo ministerija kviečia VDU bendruomenę dalyvauti Sausio 13-osios, Laisvės gynėjų dienos, 25-mečiui skirtuose renginiuose: prisijungti prie kasmetinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir trečiadienį 8 val. languose uždegti žvakeles, bei, esant galimybei, šią dieną įsisegti mūsų atmintį liudijantį simbolį – neužmirštuolę.

Neužmirštuolės atvaizdą įsisegimui galima atsispausdinti parsisiuntus iš iniciatyvos tinklalapio.

„Kviečiame visas ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigas, taip pat kolegijas ir universitetus pažymėti šią mūsų valstybei skaudžią, bet labai svarbią datą. Tai ne tik Lietuvos pergalė prieš sovietinę agresiją, bet ir visos Europos pergalė mūšyje už tautų laisvę. Pagerbkime žuvusiuosius už mūsų Nepriklausomybę, švęskime pergalę, kuri įpareigoja mus saugoti ir branginti pasiaukojamai apgintą Lietuvos laisvę“, – ministerijos rašte rašo LR Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Sausio 13-osios ryte, 9.15 val., LRT televizija transliuos „Pamoką laisvei“, skirtą mokykloms ir jaunimui – jaudinančią, istorinius įvykius menančią ir pilietiškumą ugdančią 45 minučių trukmės TV pamoką.

Laisvės gynėjų dienos programa