Konferencijoje – apie žmogaus ir visuomenės senėjimą

Spalio 22 d., antradienį, nuo 9.30 val. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) vyks mokslinė-praktinė konferencija „Kartų forumas: visuomenės senėjimo padarinių įveikos galimybės“. Registracijos anketos priimamos iki spalio 19 d.

Ši konferencija skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Renginio tikslas – pasidalinti žmogaus ir visuomenės senėjimo padarinių įveikos patirtimi, aptariant socialinio darbo intervencijos metodų taikymą skirtingose krizinėse situacijose.

Konferencija skirta globos įstaigų vadovams ir darbuotojams, politikams, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros sričių praktikams bei tyrėjams, vyresnio amžiaus asmenims ir juos globojantiems artimiesiems, dėstytojams, studentams ir savanoriams.

Bus išduodami konferencijos dalyvio pažymėjimai.

Konferenciją organizuoja VDU Socialinio darbo katedra ir Kauno Panemunės senelių namų Metodinis centras.

Norintys dalyvauti kviečiami užpildyti registracijos anketas ir siųsti jas el. paštu v.razanauskaite@sgi.vdu.lt iki spalio 19 d. 12 val.

Registracijos anketa
Konferencijos programa