Kokia Europos Parlamento vieta ES politinėje sistemoje?

Vasario 28 d., antradienį, 11:15 val. Vytauto Didžiojo universitete (Gedimino g. 44,  202 aud.) Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje atstovas dr. Robertas Pogorelis skaitys paskaitą apie Europos Parlamento reikšmę ir vietą Europos Sąjungos politinėje sistemoje.

Robertas Pogorelis yra Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje administratorius ryšiams su žiniasklaida, prieš tai jis dirbo Europos Parlamento spaudos tarnyboje Briuselyje, taip pat Belgijos Liuveno universitete. Robertas Pogorelis yra politikos mokslų daktaras, apgynęs disertaciją Jungtinės Karalystės Esekso universitete (angl. University of Essex).

Daugiau informacijos: