Ketvirtasis japonų šnekamosios kalbos konkursas

Visi besidomintys japonų kalba kviečiami į ketvirtąjį japonų šnekamosios kalbos konkursą, kuris šiais metais vyks spalio 25 d. Kaune.

Norintieji dalyvauti konkurse prašomi paruošti trumpą pranešimą japonų kalba, kuris bus vertinamas kompetentingos komisijos. Tarp komisijos narių bus atstovai iš Japonijos ambasados, Osakos universiteto, VDU, VU ir Klaipėdos universitetų. Geriausiai pasirodžiusieji bus apdovanoti vertingais prizais. Specialus prizas – Japonijos ambasados įsteigta laimėtojo taurė.

Dėmesio: šiais metais konkurse gali dalyvauti ir buvusieji Japonijoje, tačiau tik tie, kurių gyvenimo šioje šalyje laikas neviršija vienerių metų! Jiems bus sudaryta atskira dalyvių grupė.

Renginys vyks spalio 25 d. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas). Tikslus renginio pradžios laikas bus paskelbtas netrukus. Pasibaigus renginiui dalyvius pavaišins Japonijos ambasada.

Šių metų renginio organizatorius – VDU Azijos studijų centras. Pagrindinis rėmėjas – Japonijos Fondas. Partneriai – Japonijos ambasada, Vilniaus universitetas, Klaipėdos universitetas.

Registruotis į konkursą galite iki spalio 15 d., atsiųsdami užpildytą registracijos formą adresu k.barancovaite-skindaraviciene@asc.vdu.lt.