Kamštelių rinkimo akcija kviečia siekti rekordo

VDU aplinkos studijų klubas „Disoma“ pradeda vykdyti akciją,  kurios metu į šaldytuvą „Señor Heladera“ (isp. ponas šaldytuvas), esantį VDU III-iųjų rūmų fojė (K. Donelaičio g. 52, I a.), akademinė bendruomenė bus kviečiama dėti plastmasinius atliekų kamštelius.

Šios akcijos tikslas – surinkti 13 000 kamštelių, iš kurių vėliau bus gaminama didžiausia Lietuvoje mozaika. Pirmoji akcijos dalis – kamštelių rinkimas – truks iki gegužės 1 dienos. Jai pasibaigus kamšteliai bus skaičiuojami, daromas mozaikos maketas, vėliau – ir pati mozaika.

Kamštelių rinkimo akcija skirta parodyti, jog surūšiuotas atliekas galima panaudoti, todėl į šaldytuvą bus metami tik plastmasiniai vandens, pieno, aliejaus, sulčių (ar gazuotų gėrimų) bei jogurto kamšteliai. „Tikimės pasiekti rekordą pagamindami didžiausią Lietuvoje kamštelių mozaiką, tačiau mums reikia VDU bendruomenės pagalbos“, – sako ASK „Disoma“ narys Matas Šimaitis.

Aplinkos studijų klubo šaldytuvas privalo būti „iki soties pamaitintas” plastmasiniais kamšteliais iki gegužės 1 dienos. ASK „Disoma” kviečia prisidėti prie rekordinės mozaikos gimimo. Tapkite rekordo dalimi!

Akcijos plakatas