JAV apžvalgininkas Bryanas Bradley dalinsis patirtimi dirbant tarptautinėje žiniasklaidoje

Balandžio 26 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU Centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28–101) VDU Radijas surengs susitikimą su JAV apžvalgininku Bryanu Bradley, kuris studentams papasakos apie savo sukauptą darbo patirtį, aptars žiniasklaidos skaidrumo problemas, supažindins su skirtumais tarp JAV ir kitų šalių žiniasklaidos.

Bryanas Bradley sukaupė 10 metų darbo patirtį tarptautinėse žiniasklaidos agentūrose. Jo  straipsniai buvo publikuoti tarptautiniuose žurnaluose („The Economist“ grupės „Business Central Europe“, Skandinavijos „Northern Enterprise“ ir kt.), taip pat vietos leidiniuose, tokiuose kaip „The Baltic Times“, „Lithuanian Business Review“, savaitraštyje „Veidas“. Daugiau nei pusę metų B. Bradley dirbo vokiečių agentūros DPA korespondentu Baltijos šalims. Galiausiai agentūra „Reuters“ pasamdė jį dirbti nuolatiniu reporteriu Lietuvoje. Šiuo metu amerikietis dirba verslo mokykloje, domisi žiniasklaidos skaidrumo problemomis ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniame kontekste.

Maloniai kviečiame dalyvauti.