Didaktiniai mokymai dėstytojams „Teaching and Learning for Student Engagement“

VDU (Kaunas)

Lapkričio 15-16 d. vyks trečioji VDU dėstytojų profesinio tobulėjimo ciklo „Teaching and Learning for Student Engagement“ dalis. Tai paskutiniai šio ciklo mokymai, skirti gerųjų patirčių pasidalinimui apie probleminio mokymosi (problem-based learning) metodo taikymą studijų procese bei praktinių pavyzdžių demonstravimui.

Mokymus ves Voriko universiteto ekspertės prof. Cathia Jenainati ir dr. Jo Angouri.

Šiame tęstiniame mokymų cikle dalyvauja 50 universiteto dėstytojų, atstovaujančių skirtingoms studijų sritims ir turinčių skirtingą akademinio darbo patirtį. Mokymų metu dėstytojai turėjo galimybę susipažinti su probleminio mokymosi metodikos taikymu studijų metu, analizuoti savo ir kolegų dėstomus dalykus ir aptarti PBL taikymo galimybes konkrečiuose dalykuose.

Paskutinė mokymų dalis skirta dėstytojų patirčių apibendrinimui, konkrečių praktikų analizei ir tobulinimui, bei praktiniam metodo išbandymui.

Atsakingas asmuo: Giedrė Tamoliūnė, el. p. giedre.tamoliune@vdu.lt.

Komentarai

Viktoria Pehk

Sveiki, ar dar galima prisijungti prie dalyviu?

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *