Interaktyvūs mokymai – verslumo kompetencijoms ugdyti

Kiekvieną antradienį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Verslo praktikų centras Verslumo akademijos dalyvius kviečia į interaktyvius mokymus, susidedančius iš dviejų dalių. Studentai klauso pranešimo, kurį rengia savo srities profesionalas, pasitelkdamas vieną iš šešių išskiriamų verslumo kompetencijų. Praėjusiomis savaitėmis pranešimus rengė VDU Metų dėstytojas Mindaugas Norkevičius ir Vaidilos teatro vadovas Gedimino Jankus, o kitame susitikime dalyvaus UAB „Galimybių Arsenalas“ verslo konsultantė Jūratė Bortkevičienė.

Po pranešimų studentai savo asmenines verslumo kompetencijas tobulina grupiniuose užsiėmimuose. Kiekviena grupė dirba pasitelkdama skirtingus analizės būdus, tokius kaip  Method Kit, Lego Seriuos Play, Points Of You. Tai suteikia galimybę geriau pažinti ne tik savo asmenybę, komandos narius, bet ir  suformuoti komandą mokančią siekti bendrų tikslų.

Mokymai antradieniais vyksta VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28), 15 val.

lego