Informatikos fakultete lankysis prof. Heejinas Lee

Rugpjūčio 20–23 d. VDU Informatikos fakultete lankysis prof. Heejinas Lee iš Yonsei universiteto Pietų Korėjoje. Rugpjūčio 22 d., 15 val., Informatikos fakultete (Vileikos g. 8–409) vyks susitikimas su profesoriumi, kurio metu svečias skaitys pranešimą „CJK ICT Standards Cooperation: ‘In the Same Bed with Different Dreams’“.

Yonsei universitetas – seniausias privatus ir antras pagal reitingus universitetas Korėjoje. Prof. Heejino Lee tyrimų sritys – informacinės ir ryšių technologijos (ICT) ir verslo standartai/standartizacija.

Vizito programoje numatytas ateities bendradarbiavimo planų aptarimas.

Pranešimo „CJK ICT Standards Cooperation: ‘In the Same Bed with Different Dreams’“ santrauka