I k. magistrantams konkursas gyventi VDU bendrabučiuose

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) skelbia apgyvendinimo konkursą gyvenamajai vietai universiteto bendrabučiuose gauti 2016 m. Studijų sutartį su universitetu sudariusiems I k. magistrantams.

I k. magistrantai norėdami dalyvauti apgyvendinimo VDU bendrabučiuose konkurse, iki š.m. liepos 24 d. 24 val. turi užpildyti el. formos paraišką, kurioje turi pateikti (įkelti) atitinkamus jų socialinę/finansinę padėtį pagrindžiančius dokumentus.

Pateikus klaidingą, neišsamią ar suklastotą informaciją, gyvenamoji vieta bendrabutyje skirta nebus.

Apie skelbiamo konkurso rezultatus studentai bus informuoti el. laišku į jų asmenines el. pašto dėžutes nurodytas konkurso el. paraiškoje iki 2016 m. rugpjūčio 10 d.

Informuojame, jog apgyvendinimo konkursas VDU bendrabutyje gyvenamajai vietai gauti pirmo kurso bakalaurantams ir vientisųjų studijų studentams vyks studijų sutarčių su universitetu sudarymo metu. Sekite informaciją vdu.lt

Konkurso sąlygos

Gyvenamąsias vietas bendrabutyje skirsto ir su VDU Studentų atstovybės pritarimu suteikia Studentų reikalų tarnyba, atsižvelgdama į studentų socialinę padėtį, todėl pirmenybė gyvenamosioms vietoms įgyti teikiama:

• studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba kurių tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę;
  • neįgaliems studentams, atsižvelgiant į jų darbingumo lygį. Jei jiems yra reikalinga lydinčio asmens pagalba, Studentų reikalų tarnybos direktoriaus leidimu, lydintys asmenys taip pat gali gyventi bendrabutyje;
  • studentams, kurie yra iš šeimų, auginančių keturis ar daugiau vaikų, kurie yra mažamečiai, mokosi pagal bendrojo ugdymo programą ar būdami vyresni kaip 18 metų, mokosi pagal formaliojo profesinio mokymo programą arba studijuoja aukštojoje mokykloje;
  • studentams, kurių šeimos pajamos, tenkančios vienam asmeniui, yra mažos.

Gyvenamoji vieta bendrabutyje nesuteikiama Kauno miesto gyventojams, o Kauno rajono gyventojams suteikiama tik išskirtiniais atvejais, atsižvelgiant į socialinės padėties sudėtingumą.

Svarbi informacija

2016 – 2017 m. m. keičiasi bendrabučio apgyvendinimo įkainiai (nauji įkainiai įsigaliosiantys nuo š.m. rugpjūčio 1 d. yra pateikti el. paraiškoje), kurie priklausys nuo kambario tipo, tai – itin aktualu studentams renkantis vietas VDU bendrabučiuose Nr. 1 (Taikos pr. 119) ir Nr. 2 (Vytauto pr. 71).

Nuo 2016 – 2017 m. m. I k. studentai turi galimybę rinktis apgyvendinimą visam studijų laikotarpiui arba tik vieneriems mokslo metams. Studentai, kurie pageidaus gyventi vienerius mokslo metus VDU bendrabutyje Nr. 3 (Taikos pr. 123) „KARAS“ taip pat turės galimybę gyventi poromis (ši sąlyga galioja, jei abu studentai studijuoja VDU). Šiuos pageidavimus reikia pažymėti el. paraiškoje.

Daugiau informacijos:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *