Efektyvesniam bendradarbiavimui – mokslo vadybininkės

869

Siekiant padėti VDU darbuotojams efektyviau teikti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) paslaugas verslo ir kitoms organizacijoms, nuo 2016 metų darbus pradėjo mokslo vadybininkės Milda Žaliauskaitė ir Judita Žukauskienė. Šios darbuotojos teiks konsultacijas ir padės gauti reikiamą informaciją bei dokumentus dėl MTEP paslaugų teikimo tvarkos ir procedūrų, tarpininkaus bendraujant su verslo ir kitų organizacijų atstovais, padės ieškoti partnerių bendrų projektų vykdymui ir t. t.

 „Veiksime „vieno langelio“ principu: verslas kreipsis į mus dėl informacijos apie VDU teikiamas paslaugas ir dėl konkrečių užsakymų, o mes su kolege, surinkusios informaciją iš atitinkamų padalinių ar mokslininkų, ją pateiksime verslui. Verslas, kreipdamasis į mus, pasieks visus VDU fakultetus, visas tarnybas ir darbuotojus. Visa tai galioja ir mokslininkams – kreipęsi į mus, jie gaus visapusišką informaciją iš visų tarnybų bei atsakingų asmenų“, – teigia mokslo vadybininkė Milda Žaliauskaitė. Pasak jos, taip bus siekiama sumažinti biurokratines procedūras ir padidinti operatyvumą tiek verslui, tiek mokslui.

Šiuo metu universitete ieškoma būdų, kaip pagerinti komunikaciją tarp verslo ir mokslo. VDU vidiniame tinkle „FirstClass“, skyriuje „VDU darbuotojai“ sukurtas aplankas „MTEP paslaugos“, kuriame bus talpinami įvairūs dokumentai, susiję su MTEP paslaugų teikimu, sutarčių ir kitų dokumentų šablonai. „Siekiant sklandaus ir efektyvaus mokslo ir verslo bendradarbiavimo, taip pat buvo sukurta skaitmeninė užklausos mokslo vadybininkams forma. Esame atviri ir kitiems VDU akademinės ir neakademinės bendruomenės narių siūlymams“, – pasakoja mokslo vadybininkė Judita Žukauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.