Du VDU fakultetai persikelia į naują pastatą

7118 19

Naujus mokslo metus VDU pradeda atsinaujinęs – Socialinių mokslų ir Teisės fakultetai persikelia į naują pastatą, esantį Jonavos g. 66 (netoli prekybos centro „Senukai“).

Naujieji rūmai yra rekonstruoti, juose bus įrengta valgykla, kavinė, biblioteka. Pastatas visiškai pritaikytas neįgaliesiems, yra liftas, tinkami įvažiavimai.

Rūmus kol kas geriausia pasiekti automobiliu, paliekant jį aplinkinėse aikštelėse, miesto autobusu (Nr. 13 arba Nr. 20, P. Kalpoko g. stotelė) arba pėsčiomis – nuo Kauno pilies viešojo transporto stotelės (iki 15 min.) arba nuo Žemaičių g. stotelės Savanorių prospekte, leidžiantis Žemaičių ir Kalpoko gatvėmis (iki 15 min.). Tačiau artimiausiu metu susisiekimas gerės, nes vyksta derybos su Kauno m. savivaldybe dėl papildomo autobuso maršruto, sujungsiančio Taikos pr., kuriame yra VDU bendrabučiai, miesto centrą ir Jonavos gatvę. Negalią turintiems asmenims rūmus galima pasiekti automobiliu, įvažiuojant į rūmų aikštelę. Dėl specialaus transporto galima kreiptis į VDU Studentų reikalų tarnybą arba Socialinių mokslų fakulteto administraciją.

Nuo rugsėjo 1 d. bus vykdomas 20-ojo maršruto autobuso pratęsimas – šis autobusas važiuos pro VDU bendrabučius (Taikos pr. 119 ir 123) link Garažų g. iki viešojo transporto žiedo Partizanų g. Iki 2015 m. visi maršrutiniai taksi Kauno mieste bus pritaikyti judėjimo negalią turinčių keleivių vežimui. Pro naująjį Socialinių mokslų ir Teisės fakultetų pastatą nuo miesto centro važiuos 52-asis maršrutinių taksi maršrutas.

Įvadinės savaitės metu rugpjūčio 25 d. 11 val. naujojo pastato 206 auditorijoje vyks VDU Socialinių mokslų fakulteto pirmo kurso studentų susitikimas su fakulteto administracija. Tuo tarpu Teisės  fakulteto pirmakursiams skirtas susitikimas vyks tuo pat metu VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

C grupės dalykų paskaitos Socialinių mokslų fakulteto magistrantams ir aukštesnių kursų bakalaurantams prasidės rugpjūčio 26 d. A, B ir D grupių dalykų paskaitos prasidės nuo rugsėjo 1 d. Prieš vykstant į paskaitas studentai kviečiami pasitikrinti auditorijos numerį. Auditorijų numeracija keisis – galutinė jų tvarka bus paskelbta prieš pat rudens semestro pradžią.

Socialinių mokslų fakulteto tinklalapis

Teisės fakulteto tinklalapis

VDU žemėlapis

Komentarai

ne nu

ne nu super, gryni abeliai ******, kazkur i dziungarijos krasta sumaste fakulteta perkelt, kur net padoriai nusigaut neimanoma. well done, mokat nuotaika sugadint pries mokslu pradzia

VDU

Fakultetus į naują pastatą perkėlėme siekdami dar labiau pagerinti studijų ir mokslo sąlygas bendruomenei. Tai modernūs, šiuolaikiški rūmai, o juos pasiekti galima taip pat nesunkiai, kaip ir kitus universiteto padalinius.

Viešuoju transportu pastatą galima pasiekti važiuojant 13, 20 autobusais arba 52-uoju mikroautobusu. 20-ojo autobuso maršrutą planuojama pratęsti, kad tai būtų tiesioginis maršrutas nuo VDU bendrabučių iki SMF ir TF rūmų. Taip pat deramasi ir dėl dar vieno autobusų maršruto, kuris dar labiau pagerintų susisiekimą.

Dabartinius viešojo transporto tvarkaraščius galite pamatyti čia: http://www.marsrutai.lt/#!tvarkarasciai/kaunas
52-ojo mikroautobuso maršruto tvarkaraštis:
http://www.stops.lt/kaunas/#minibus/52/a-b/map

Magistras

Tai magistrams paskaitos kada prasideda? Nes vienur teigiama, kad pirmadienį, o šiame straipsnyje, kad antradienį

VDU

Čia rašoma apie paskaitas Socialinių mokslų fakulteto magistrantams ir aukštesnių kursų bakalaurantams. Jei esate kito fakulteto magistrantas, jame tvarka gali skirtis. Prašome susisiekti su savo katedra arba fakultetu: http://www.vdu.lt/lt/fakultetai/

mo.

toks vaizdas, kad visi VDU studentai gyvena tik bendrabučiuose. O ką daryt studentams iš Vilijampolės, pavyzdžiui? pėstute per visą rajoną kas rytą pėdint? Šaunuoliai, tikrai pagerintos sąlygos studentams.

Viktorija

Ar tiesa, kad 20 autobusas jau nuo 25d. važiuos pro Taikos bendrabutį?

VDU

Mo, važiuojant iš Vilijampolės, pavyzdžiui, Varnių g., galima vykti 52-uoju mikroautobusu tiesiai iki fakulteto arba su 8-uoju troleibusu važiuojant iki Jonavos g. pradžios ir persėdant į 20-ąjį arba 13-ąjį autobusą. Kaip minėjome, susisiekimą dar bus siekiama gerinti maršrutus pratęsiant ir/arba pridedant papildomų maršrutų. Dabartines galimybes nuvykti iki SMF ir TF viešuoju transportu galite pasitikrinti marsrutai.lt (fakultetų stotelė – "P. Kalpoko g.").

Viktorija, Socialinių mokslų fakultetas pranešė, kad 20-asis autobusas pro Taikos bendrabutį važiuos nuo rugsėjo 1 d.

mo

priminsiu Jums, kad vilijampolė yra ne tik varnių gatvė, nelabai matom patogumą nuo Raudondvario pusės baladotis tokiais aplinkeliais. Na, tiek aš, tiek kiti tokiam užkampy gyvenantys studentai tikimės, kad greitu metu bus atsižvelgta ne tik į „barakinius“.

Whisker

Kokiu būdu jūs tas "studijų ir mokslo sąlygas" gerinate? Didindami žmonių išlaidas viešajam transportui? Atimdami iš jų brangų laiką ir versdami eiti pro puse miesto ar laukti kas pusvalandį važiuojančio transporto? Miesto centras buvo pati idealiausia vieta tokio tipo mokslo įstaigai. Beje, negi nebuvo laiko iš anksto naujus maršrutus suderinti? Juk ne prieš mėnesį šis sprendimas buvo padarytas. Nereikia pūsti miglos į akis, net visiškam idiotui aišku, kad studentų interesai čia buvo paskutinėj vietoj.

Laura

Na mikriukas kaip ir neaktualu, nes brangu, studentams lengvatos netaikomos. Taigi is Silainiu iki pilies, o paskui pestute. Tobula!!! 15-20 minuciu ziema palei upe, na ir atgal automatiskai. Antsvoris negresia, tik sloga:) Liudesys...

Greta

Taip buvo gerai, viskas centre, nereikėjo sukti galvos kaip nuvykti iki fakulteto, ramiausiai galėjai nuvykti į paskaitas ir dar laisvės alėja pavaikštinėti laisvu metu. Dabar nugrūdo kaip Vileiką į glūdumą, kur žmonių nematyti..... Turbūt SMF ir TF bus vieni iš geriausių studentų, nes laisvu metu, turėsime daug laiko analizuoti studijų medžiagai fakultete iki kitos paskaitos ":D

I

Ech, burbekliai jūs, juk ne pasaulio pabaiga :). Tikrai mažiau patogu, bet nemanau, kad dėl to numirsite. Daugiau pozityvo.

lv

Dar iki Vileikos g fakultetu nors troleibusai daznai vaziuoja, o cia..

studentas

This sucks big time.

Vaida

Tikrai, kad nelabai patogu - toli nuo centro, jeigu esi be mašinos, reikia važiuoti arba su persėdimais (kas nelabai patogu ir kainuoja pinigus bei laiką, arba važiuoti mikriuku - studentams norisi kuo mažiau sumokėti, arba paeiti - kai labai vėluoji arba labai prastas oras (kuo LT garsėja) tai nera taip paprasta kaip rašoma. Centre buvo žymiai patogiau ir senos sienos netrukde visai ;)

Anonimas

o kaip dėl neįgaliųjų. Dėl judėjimo sutrikimų nepatogu, juolab, kai reikės persėsti . . . .

xVDU veteranas

Cry me a river, susimyžę snargliuočiai su savo pirmojo pasaulio problemom. Žinokit, miesto centre laisvai voliojasi daugybė pastatų visai už ačiū, bet piktoji valdžE specialiai perkėlė fakus į džiungarijos kraštą, kad paprastam žmogui būtų blogiau. Ką jūs pagiedosit, kai baigę univerą įsidarbinsit kur nors Kalabybiškėse, kur iki darbo reikia pusę dienos joti per girią? Sėkmės jums ieškant darbo ofise miesto centre arba šalia namų su tokia atitude, bet žinant, kaip socialus darbdaviai tiesiog graibsto, galit pasidžiaugti, kad bent darbo birža randasi kažkur centre. Jums turėtų praversti. O dar geriau -- emigrOkit ir evakOkitės, mažiau girdėsis jūsų užkrušančio zirzimo.

xVDU veteranas

A, tiesa, gal nepastebėjot, bet tuoj bus karas. Ką jūs čiulbėsit, kai jus paims į kariuomenę ir teks per naktį fyzdint po 50 km ir daugiau per liūtis ir pelkes su šauniku, granatsvaidžiu, dujokauke, kastuvėliu, neperšaunama ir taktine liemene, virtuvės ir buities reikmenim, paskui dar kariaut kokewalanda, o po mūšio dantų krapštuko ir konservų atidarytuvo pagElba perrinkti tanko greičių dėžę? Apsiverksit, prisiminę tuos rojaus laikus, kai galėjot pasivaikščiot kokias 10 min Kalpoko ar Jonavos g. iki savo fuc... t.y., fako.

Arturas

Ka daryti jeigu gyvenu Taikos pr, nuo kurios stoteles butu geriausia vykti ir kuriuo autobusu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.