Diskutuos, ar „Europos Sąjunga = Europa?”

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas drauge su Paryžiaus Sorbonos universitetu organizuoja jungtinį seminarą-apskritojo stalo diskusiją „Europos Sąjunga = Europa?”. Kviečiame dalyvauti seminare ir iki kovo 14 d. atsiųsti pranešimų santraukas.

Seminaras, kuris balandžio 18 d. vyks anglų ir prancūzų kalbomis, skirtas aptarti Europos ir Europos Sąjungos ribas bei apsvarstyti Europos / Europos Sąjungos centro klausimą ir atsakyti į tokius klausimus, kaip: kur yra Lietuva ir Prancūzija, kokią jų vieta Europoje / Europos Sąjungoje turi įtaką jų vykdomai politikai ir tarpusavio santykiams?

Studentai kviečiami rengiant pranešimus (iki 10 min.) į seminaro-apskritojo stalo diskusijos temą pažvelgti per geografinę, politinę ir simbolines dimensijas.

Pranešimų santraukas (iki 100 žodžių) prašome siųsti el. paštu l.marcinkute@pmdf.vdu.lt iki 2011 m. kovo 14 d. Tuo pačiu adresu galima kreiptis ir turint papildomų klausimų.

Atkreipiame dėmesį, kad seminaro dalyvių skaičius yra ribotas.