Bendradarbiausime su Energetinio saugumo centru

Balandžio 21 d., ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universitetas su Energetinio saugumo centru prie Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri numato bendrą šių institucijų veiklą, susijusią su energetiniu saugumu.

Sutarties pasirašyme dalyvavo VDU Energetinio saugumo tyrimų centrui vadovaujantis mokslo prorektorius prof. Juozas Augutis ir Energetinio saugumo centro direktoriaus pareigas laikinai einantis Audrius Brūzga. Susitarimu universitetas bei centras siekia bendrai vykdyti ir skelbti saugumo mokslinius tyrimus, rengti ir skelbti analitines pažymas, keistis pranešėjais renginiuose, bendradarbiauti rengiant ir vykdant kitus projektus energetinio saugumo tema.