Bendradarbiaus su Lietuvos muzikų sąjunga

Kovo 27 d., trečiadienį, VDU Rektorato posėdžio metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos muzikų sąjunga.

VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka išreiškė viltį, kad šis susitarimas atvers kelius pačioms įvairiausioms bendradarbiavimo formoms. „Tokios sutartys gyvuoja tiek, kiek yra papildomos konkrečiomis iniciatyvomis ir darbais. Tad labai kviečiu visus universiteto padalinius – ne tik Muzikos akademiją ar Menų fakultetą – generuoti idėjas ir prisidėti prie sutarties įgyvendinimo“, – sakė Z. Lydeka.

Lietuvos muzikų sąjungos prezidentė Audronė Nekrošienė išsakė savo nuomonę apie svarbiausią šio susitarimo tikslą. „Kartu turime puoselėti muzikinę kultūrą Lietuvoje, kad kuo daugiau žmonių suprastų, jog be menų ir kūrybinių įžvalgų gyvenimas tiesiog neįmanomas“, – sakė ji.

Šioje bendradarbiavimo sutartyje universitetas įsipareigojo būti Lietuvos muzikų sąjungos organizuojamų renginių ir festivalių partneriu, skleisti informaciją apie jos organizuojamus renginius ir iniciatyvas, kviesti sąjungos atstovus į universiteto organizuojamus renginius. Sąjunga savo ruožtu įsipareigojo leisti VDU Muzikos akademijos studentams atlikti praktiką bei susipažinti su organizacijos veikla, kūryba, organizuojamais renginiais.

Lietuvos muzikų sąjunga – tai atlikėjus, muzikinių kolektyvų vadovus, taip pat kompozitorius, muzikos kritikus ir mokslininkus vienijanti visuomeninė kūrybinė organizacija. Sąjunga tęsia 1936 m. įkurtos ir iki 1940 m. gyvavusios Lietuvių muzikų draugijos veiklos tradicijas.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą iš sutarties pasirašymo.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *