Atranka į projektą „Moksleivi, pabūk studentu“

VDU Studentų atstovybė kviečia moksleivius dalyvauti atrankoje į projektą „Moksleivi, pabūk studentu“, kuris suteiks galimybę susipažinti su universitetu. Atrankos anketas dalyviai prašomi užpildyti iki spalio 5 d.

Artėjant mokyklos baigimui tenka pamiršti apie nerūpestingą vaikystę ir pradėti kurti ateities planus. Įsitraukus į suaugusiųjų gyvenimą, nebelieka laiko lengvabūdiškiems užsiėmimams ir didžiausiu galvos skausmu tampa svarstymai apie studijas bei būsimą profesiją. Kai kurie moksleiviai dar nuo vaikystės turi svajonę ir jos siekia, bet dauguma nežino arba negali apsispręsti, kokią studijų programą rinktis stojant į aukštąją mokyklą. Vaikystės svajonės būti kosmonautu atrodo nerealios, o suaugusiųjų patarimai nelabai padeda. Todėl pagalbos ranką mielai ištiesia studentai – jie padės apsispręsti, kokiu gyvenimo keliu pasukti!

Prasidėjus naujiems mokslo metams Vytauto Didžiojo universitetas antrus metus iš eilės organizuoja projektą „Moksleivi, pabūk studentu”. Siekdami, kad moksleiviai turėtų galimybę susipažinti su studijų programomis, universitetu bei studentišku gyvenimu, kviečiame juos savaitę pabūti VDU studentais. Projektas, pralenkęs visus lūkesčius, praėjusiais metais 90 moksleivių leido pasijusti pilnaverčiais studentais, kurie išklausė daugybę paskaitų, susipažino su dėstytojais, studentais bei visa Vytauto Didžiojo universiteto akademine bendruomene. Kaip ir pernai, taip ir šiemet moksleiviai galės pasirinkti ne vieną dominančią studijų programą, turės galimybę įvertinti studijų kokybę, bendrabučius, susipažinti su universitetu bei jo istorija.

Moksleiviai taip pat turės ir mentorius – žmones, kurie padės susigaudyti universiteto erdvėje bei atsakys į kilusius klausimus. Projektas bus vykdomas 3 savaites – spalio 22–26 d., lapkričio 5–9 bei 19–23 dienomis.

Taigi, visus susidomėjusius 10–12 klasių moksleivius kviečiame iki spalio 5 dienos užpildyti anketą ir laukti tolimesnių nurodymų. Moksleiviai bus atrenkami atsižvelgiant į motyvacinį laišką, mokslo, kultūros bei sporto pasiekimus.

Dėl iškilusių klausimų galima kreiptis el. paštu (infovdusa@gmail.com) arba „Skype“ (InfoVduSA). Daugiau informacijos apie projektą teikiama VDU SA interneto tinklalapyje ir „Facebook“ puslapyje.