Ar rinkimai Lietuvoje tampa skaidresni?

Lapkričio 14 d. į Lietuvos Respublikos Seimo pirmąjį posėdį rinkosi naujai išrinkti parlamentarai. Paskutinieji rinkimai stipriai pakoregavo Lietuvos politinį žemėlapį, politologai ir politikos apžvalgininkai vis dar analizuoja mūsų šalies rinkėjų pasirinkimus.

Vienas iš klausimų, kuris yra svarbus politinių aktualijų kontekste – ar rinkimai Lietuvoje tampa skaidresni? Tobulėja ar blogėja Vyriausiosios rinkimų komisijos, apygardų ir apylinkių komisijų darbas? Ar partijos sąžiningiau elgėsi paskutiniųjų rinkimų metu? Ką galima laikyti rinkimų pažeidimais?

Į šiuos ir kitus klausimus viešos paskaitos metu, lapkričio 15 d., 11.15 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44, 202 aud.) bandys atsakyti Julius Lizūnas, visuomeninės organizacijos „Baltosios pirštinės“ valdybos pirmininkas. Paskaitą organizuoja VDU Politologijos katedra. Dalyvauti kviečiama visa universiteto bendruomenė.

baltos-pirstines