Apklausa apie studentų ir darbdavių komunikaciją

1913

Bendradarbiaudamas su VDU, nepriklausomų rinkos tyrimų institutas „Potentialpark“ (Švedija) skelbia tarptautinę apklausą apie komunikaciją tarp studentų ir darbdavių. Dalyviams žadami vertingi prizai.

Pasak organizatorių, apklausos dalyviai gali prisidėti prie internetinio įdarbinimo ateities – susirasti tinkamą darbą bei kreiptis dėl darbo internetu taps lengviau. Jei respondentai pageidaus, jiems bus siunčiami apklausos rezultatai: tai leis sužinoti daugiau apie naujausias internetinio įdarbinimo tendencijas bei suteiks įžvalgų, kurios bus naudingos ieškant darbo. Galiausiai, dalyviai turi galimybę laimėti vertingų prizų.

Kiekvienais metais „Potentialpark“ tyrimus skaito daugybė garsiausių darbdavių visame pasaulyje, jų rezultatai turi įtakos darbo paieškos tinklalapiams, mobiliųjų telefonų programėlėms ir komunikacijai socialiniuose tinkluose.

Apklausa yra anoniminė, nepriklausoma ir jos neremia jokia įmonė. Rezultatai bus skelbiami viso pasaulio žiniasklaidoje 2013 m. pavasarį.

„Potentialpark“ apklausa