A. Balaišį perrinko VDU Alumni klubo prezidentu

Birželio 18 d., ketvirtadienį, vyko Vytauto Didžiojo universiteto Alumni klubo prezidento rinkimai. Rinkimuose klubo prezidentu antrai kadencijai buvo perrinktas investicijų valdymo bendrovės „Prudentis“ direktorius ir partneris Audrius Balaišis.

Antrasis dalyvavęs kandidatas – UAB „EURA“, „EURA Transportas“ ir „AB Investicijos“ akcininkas ir direktorius Andrius Būda.

Rinkimuose taip pat išrinkta ir VDU Alumni klubo valdyba ir kiti atsakingi asmenys.

Savo programoje A. Balaišis nurodė pagrindinius siekius – pritraukti kuo daugiau klubo narių, pradėti formuoti absolventų duomenų bazes, organizuoti reguliarius absolventų susitikimus, rūpintis veiklos finansavimu, per paklausas išsiaiškinti absolventų renginių poreikius ir juos organizuoti bei spręsti kitus klausimus.

„Kuo stipresnis bus ryšys, kuo absolventai daugiau duos universitetui, tuo bus stipresnė bendruomenė ir universitetas bus geriau žinomas“, – savo tikslus apibendrino A. Balaišis.

Klubo atstovai tikina, kad VDU absolventai yra neatsiejama universiteto bendruomenės dalis, todėl nuolatinio ryšio palaikymas ir bendradarbiavimas su jais yra svarbus.

„Ši abipusė partnerystė  yra naudinga tiek universitetui, tiek absolventui: žinios, bendri projektai, tobulinimosi galimybės, idėjų ir iniciatyvų įgyvendinimas – visa tai yra tik dalis veiklų, kurias galima nuveikti bendraujant ir bendradarbiaujant“, – paaiškino VDU Alumni klubo sekretorė, VDU Karjeros centro darbuotoja Justina Dukauskaitė.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *