„Verslumo akademijos“ paskaitoje – „Misija Sibiras’17“ patirtis

Spalio 24 d., antradienį, 17 val. VDU „Verslo praktikų centro“ organizuojamoje „Verslumo akademijoje“ studentams viešą paskaitą skaitys naujienų portalo „DELFI“ žurnalistė, „Misija Sibiras’17“ ekspedicijos dalyvė Kristina Pocytė.

„Savo gyvenimą galiu apibūdinti kaip didelę dėlionę, kasdien vis marginamą nuotykiais ir iššūkiais. Darbas naujienų portale „DELFI“ kasdien padovanoja staigmenų, kartais tokių, jog nėra laiko svarstyti – reikia tiesiog daryti. Tokių pačių netikėtumų kupina buvo ir ekspedicija „Misija Sibiras“. Nežinojome, ar už posūkio pamatysime savo kelionės tikslą, ar… krisime į pelkę. Tačiau ir darbas, ir ekspedicija turi vieną bendrą bruožą – visi iššūkiai įveikiami, o ir baimės nugalimos dirbant kartu su komanda“, – pasakoja „DELFI“ žurnalistė, „Misija Sibiras’17“ ekspedicijos dalyvė K. Pocytė.

Paskaita atvira visiems studentams. Vieta – VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23, 310 aud).

„Verslumo akademija“ yra interaktyvus mokymų ciklas, kurio dalyviai sprendžia realius įmonių iššūkius, taiko inovatyvius, pasaulyje plačiai taikomus metodus ir tobulina verslumo kompetencijas: kūrybiškumą, komandinį darbą, problemų sprendimą. Mokymus organizuojantis VDU „Verslo praktikų centras aktyviai bendradarbiauja su daugiau nei 60 užsienio ir Lietuvos verslo įmonių.