„Time for Asia“ paskaitoje – apie Taivano aborigenų kalbą

Lapkričio 5 d., pirmadienį, 12.15 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52-521) renginių ciklas „Time for Asia“ kvies susipažinti su Taivano aborigenų kalba. Paskaitą „Kalbos ir kultūros atgaivinimas bei tvarumas“ (angl. „Language and Cultural Revitalization and Sustainability“) skaitys Nacionalinio Donhua universiteto (Kinija) Vietinių kalbų ir komunikacijos fakulteto Vietinių studijų katedros docentė dr. Apay Ai-yu Tang.

Paskaita vyks anglų kalba. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

Doc. A. Ai-yu Tang paskaitos metu nagrinės vietinę kalbą ištikusius pokyčius ir jų priežastis, kurioms įtaką daro vidinės Taivane kylančios problemos, susijusios su gyventojų tapatybe bei etniškumu. Docentė apžvelgs vietinę kalbos politiką ir jos planavimą bei bandymus pakeisti jau įvykusias permainas.

„Time for Asia“ – tai Azijos studijų centro koordinuojamas renginių ciklas, kurio metu bus reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.

Renginio plakatas

Renginio puslapis socialiniame tinkle „Facebook“