Savanorystė

Didelė dalis pasaulio idealizmo ir gražių dalykų būtų neįmanoma, jei neegzistuotų savanorystė. Prof. Leonidas Donskis, 2011 m. spalio 26 d.

Savanorystė (savanoriška veikla) – tai savo noru pasirinkta veikla, už kurią negaunamas finansinis atlygis, tačiau ji yra naudinga visuomenei, padedant kitiems ir kuriant pokyčius. Tai veikla, suteikianti patirties, praktinių žinių bei skatinanti asmeninį tobulėjimą ir padedanti atrasti mėgstamą veiklą, skatinanti aktyvų ir produktyvų laiko praleidimą bei padedanti susikurti pagrindą karjerai.

Vytauto Didžiojo universitetas studentams siūlo galimybę, savanoriauti universitete bei tokiu būdu įgyti naujas arba patobulinti turimas žinias ir kompetencijas, dalyvauti įvairiose VDU vykdomose veiklose, kurti pažintis, išbandyti bei pažinti save. Universitete galima atlikti ilgalaikę savanorystę, dėl jos reikia tartis asmeniškai, su atskirais Universiteto padaliniais arba pateikti savo kandidatūrą į specialias savanorystės programas, pvz.: pirmakursių mentorių programą. Trumpalaikės savanorystės pasiūlymus galima sekti VDU savanorių Facebook grupėje.

Aktualu

Dokumentai

Daugiau apie savanorystę VDU

  • Studentų centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-111, 44244 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 751 175
  • El. paštas  savanoriai@vdu.lt