Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Priėmimo į bakalauro studijas VDU antrasis etapas

Prašymų teikimas vyks nuo rugpjūčio 1 dienos 12 valandos iki rugpjūčio 3 dienos 12 valandos.

Vertėjas R. Blaszkiewicz lenkia galvą priešinternetinės eros kolegoms

„Bijau, jog nepabėgsiu nuo mokytojo profesijos pašaukimo ir tęsiu savo šeimos tradicijas. Mat mano senelė buvo pradinių klasių mokytoja, o tėvai dėsto matematiką“, – sako Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos lenkų filologijos IV kurso studentas Robert Blaszkiewicz.

Universitete – lituanistinės studijos mokytojams

VDU antrus metus iš eilės rengiamos intensyvios lituanistinės studijos mokytojams, dirbantiems lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikais ir (ar) suaugusiais. Po integracijos VDU įsteigus Švietimo akademiją, šiemet lituanistinės studijos organizuojamos ne tik Kaune, bet ir Vilniuje.

Lietuvos ambasadorių premija skirta VDU studentei

Liepos 9 d., Lietuvos ambasadorių klubo visuotinio susirinkimo metu, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto, Diplomatijos ir tarptautinių santykių programos magistrantei Samantai Fominovai  įteikta 2019 metų premija už geriausią baigiamąjį darbą „Teisinės ir fizinės kliūtys NVO veiklai: Rusijos atvejo analizė“.

VDU ir Kauno r. savivaldybė steigs akademiją motyvuotiems moksleiviams

Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno rajono savivaldybe, kuria įsipareigojo įsteigti akademiją, skirtą itin motyvuotiems ir smalsiems moksleiviams.

Įvykiai