Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

VDU – konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-12“

VDU psichologai kviečia mokinius bei mokytojus susitikti jau dvyliktą kartą! Konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-12“ šiais metais kviečia į dialogą prisijungti nuotoliniu būdu. Konferencijos metu įvairių sričių psichologai su mokiniais ir mokytojais dalinsis savo atliktų tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir praktiniais patarimais. Visus susidomėjusius kviečiame dalyvauti konferencijoje ir su psichologija susipažinti iš arčiau!

Mokymai „Gabių mokinių ugdymo tendencijos“

Tarptautinė Lietuvos ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“ ir Vytauto Didžiojo universitetas gruodžio 6–8 d. Kaune, V. Putvinskio g. 23, rengia mokymus „Gabių mokinių ugdymo tendencijos“.

Universitete – seminarų ciklas kalbų pedagogams

Lapkričio mėnesį Vytauto Didžiojo universitete vyks nuotolinis seminarų ciklas kalbų pedagogams „Inovatyvūs mokymo(si) metodai“. Seminarų programą parengė Lietuvos kalbų pedagogų asociacija ir VDU Užsienio kalbų institutas, ciklo organizatorius – Valstybės institucijų kalbų centras.

Viešą paskaitą VDU skaitė prof. Birutė Galdikas (video)

Spalio 20–26 dienomis Lietuvoje vieši pasaulinio pripažinimo sulaukusi lietuvių kilmės mokslininkė, antropologė, primatologė, žymiausia orangutanų tyrinėtoja, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) garbės daktarė, profesorė Birutė Galdikas. Spalio 25-ąją, pirmadienį, 10 val., prof. B. Galdikas surengs viešą paskaitą VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas). 

VDU atsako į klausimą „Ö kaip vokiškai?”

Spalio 18–24 dienomis visoje Lietuvoje vyksta tradicinės Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“, per kurias bus surengti 155 renginiai, siūlantys pažvelgti į vokiečių kalbą iš įvairių perspektyvų. Kaip ir kasmet, įvairias iniciatyvas įgyvendina darželiai, mokyklos, universitetai, bibliotekos, verslo atstovai – tarp ištikimų vokiečių kalbos bičiulių atsiranda ir naujų, siekiančių kūrybiškai pažvelgti į vokiečių kalbos teikiamas galimybes švietime, kultūroje, versle ir kitose gyvenimo srityse. Vytauto Didžiojo universitetas taip pat kiekvienais metais prisijungia prie šios iniciatyvos ir siūlo renginius studentams, moksleiviams bei plačiajai visuomenei.

Įvykiai