Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Pedagogams – perkvalifikavimo ir projekto „Tęsk“ galimybės

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia pedagogus dalyvauti pedagogų perkvalifikavimo programose, kurios suteikia galimybes mokyti antrą mokomąjį dalyką arba dirbti pagal antrą specializaciją. Paraiškos dalyvauti projekte priimamos internetu nuo 2020 m. balandžio 15 d. iki 2020 m. gegužės 31 d. 23:59 val.

VDU teikia pagalbą mokykloms ir abiturientams (video)

Įvertinus didžiulius iššūkius, kurie laukia Lietuvos mokyklų vadovų, mokytojų, mokinių ir visos bendruomenės rengiantis ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu, VDU su Švietimo akademija siūlo pagalbą mokykloms, dalijantis patirtimi, pasiūlant sprendimus ir sukuriant reikalingus infrastruktūrinius išteklius. Dėl didelio užsiregistravusiųjų srauto, registracija yra stabdoma. Informacija dėl kitų galimų seminarų bus paskelbta kitą savaitę.

Geografijos mokytojams vyks praktinis forumas apie ugdymo inovacijas

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla balandžio mėn. 17 d. (penktadienį), Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23) organizuoja III Respublikinį bendrojo ugdymo mokyklų geografijos mokytojų forumą „Ugdymo inovacijos ir integracijos galimybės geografijos ugdyme mokyklose“.

VDU ŠA vyks seminaras apie ateities mokytojo misiją

Kovo 17 d. 9.30 val. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija ir Lietuvos karjeros specialistų asociacija Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų karjeros specialistus kviečia į seminarą-diskusiją „Karjera, studijos, profesijos 2020: apie ateities mokytojo misiją ir viziją“.

Užsienio lituanistinių mokyklų mokytojams – intensyvios studijos VDU

Užsienyje dirbantys lituanistinių mokyklų mokytojai jau trečius metus iš eilės kviečiami vasarą sugrįžti į Tėvynę – čia jie tobulinasi lietuvių kalbos, pedagoginius ir kitus įgūdžius, keičiasi patirtimis su Lietuvos mokytojais ir iš arti susipažįsta su šalies kultūra, istorija ir papročiais. VDU organizuojamos intensyvios lituanistinės studijos siekia paruošti mokytojus XXI amžiaus iššūkiams, akcentuoja platų išsilavinimą, skirtingų gebėjimų ugdymą. Registracija į studijas vyksta iki balandžio 7 d.

Įvykiai