Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Lietuvos ambasadorių premija skirta VDU studentei

Liepos 9 d., Lietuvos ambasadorių klubo visuotinio susirinkimo metu, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto, Diplomatijos ir tarptautinių santykių programos magistrantei Samantai Fominovai  įteikta 2019 metų premija už geriausią baigiamąjį darbą „Teisinės ir fizinės kliūtys NVO veiklai: Rusijos atvejo analizė“.

VDU ir Kauno r. savivaldybė steigs akademiją motyvuotiems moksleiviams

Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno rajono savivaldybe, kuria įsipareigojo įsteigti akademiją, skirtą itin motyvuotiems ir smalsiems moksleiviams.

Jauna mokytoja: „Mokykloje mes išmokstame esminių gyvenimo pamokų“

„Mano mama, anglų kalbos mokytoja, man yra švietimo autoritetas. Iš jos išmokau pirmųjų pamokų ir pamačiau visą mokytojo darbo pasaulį“, – teigia anglų filologijos absolventė Austėja Maskoliūnaitė, tik ką Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje Vilniuje atsiėmusi bakalauro diplomą.

Prof. A. A. Avižienis paskelbtas Kauno miesto garbės piliečiu

Trys dešimtys nusipelniusių kauniečių nuo 1991-ųjų buvo paskelbti Kauno miesto garbės piliečiais, o šiemet šios regalijos įteiktos mokslininkui, pirmajam atkurto Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriui ir žinomam visuomenės veikėjui Algirdui Antanui Avižieniui.

Mokslo ir praktikos dialogas. Kas išgirs švietimo bendruomenės balsą?

Birželiui įpusėjus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyko švietimo kaitos aktualijoms skirtas forumas „Mokslo ir praktikos dialogas švietimo transformacijai“.

Įvykiai