Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Atšventėme naujų mokslo metų pradžią

Kaip ir kiekvienais metais Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia visą universiteto bendruomenę – studentus, dėstytojus, darbuotojus – kartu pasitikti naujųjų mokslo metų pradžią.

VDU dar daugiau dėmesio skiria tarpdiscipliniškumui ir tarptautiškumui

VDU tapo plačiausios aprėpties universitetu Lietuvoje ir šiuo metu bakalauro studijas vykdo šiose kryptyse: matematikos, informatikos, gyvybės, technologijų, inžinerijos, žemės ūkio, ugdymo, fizinių, socialinių, humanitarinių mokslų, teisės, verslo ir viešosios vadybos bei menų. 

Priėmimo į bakalauro studijas VDU antrasis etapas

Prašymų teikimas vyks nuo rugpjūčio 1 dienos 12 valandos iki rugpjūčio 3 dienos 12 valandos.

Vertėjas R. Blaszkiewicz lenkia galvą priešinternetinės eros kolegoms

„Bijau, jog nepabėgsiu nuo mokytojo profesijos pašaukimo ir tęsiu savo šeimos tradicijas. Mat mano senelė buvo pradinių klasių mokytoja, o tėvai dėsto matematiką“, – sako Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos lenkų filologijos IV kurso studentas Robert Blaszkiewicz.

Universitete – lituanistinės studijos mokytojams

VDU antrus metus iš eilės rengiamos intensyvios lituanistinės studijos mokytojams, dirbantiems lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikais ir (ar) suaugusiais. Po integracijos VDU įsteigus Švietimo akademiją, šiemet lituanistinės studijos organizuojamos ne tik Kaune, bet ir Vilniuje.

Įvykiai