Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Moksleiviams – įkvėpimų ir žinių kupina „VDU vasaros mokykla 2023“

Vytauto Didžiojo universitetas jau 11 kartą kviečia moksleivius vasarą pasitikti drauge ir turiningai praleisti laiką „VDU vasaros mokykloje“. 2023 metais „VDU vasaros mokykla“ moksleiviams vyks birželio 12–16 dienomis, Kaune.

Jau antrą kartą moksleivius susiburti kvies VDU Studijų festivalis

„Šiandien interneto ir socialinių tinklų dėka vienu paspaudimu galime sužinoti visus mums rūpimus dalykus, įskaitant ir informaciją apie dominančią studijų programą. Tačiau pastebime, jog renkantis profesiją moksleiviams labai trūksta realaus prisilietimo tiek prie pačių studijų, tiek prie jas supančios aplinkos. VDU Studijų festivalis – puiki galimybė dar mokantis mokykloje susipažinti su universiteto aplinka, žmonėmis ir visa studijų programų palete“, – gegužės 12 d. Kaune vyksiančiame VDU Studijų festivalyje kviečia apsilankyti viena iš šio renginio organizatorių, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Marketingo ir komunikacijos departamento Studijų marketingo ir priėmimo skyriaus vadovė Loreta Petrauskaitė.

Kaip pasiekti sėkmę matematikos pamokose?

Jeigu norime susiskaičiuoti, kiek, apsipirkinėdami parduotuvėje, turime gauti grąžos ar išleisti monetų, o mintinai tai daryti sudėtinga – pagelbės mobiliajame telefone esantis skaičiuotuvas. Jei norime suskaičiuoti, kiek minučių ar valandų užtruksime kelionėje, tam gali pagelbėti navigacijos programėlės. „Ne dėl šių skaičiavimų mes mokykloje mokomės matematikos. Laiką ar monetas susiskaičiuosime ir jos nesimokydami. Matematika visų pirma lavina kritinį mąstymą. Kiekvienas iš mūsų susiduriame su situacijomis, kai turime greitai priimti kažkokius sprendimus, ir nežinome, kuris teisingas – moksliniai tyrimai rodo, kad teisingiau pasirenka tas, kurio mąstymas yra išlavintas. Taigi matematikos uždaviniai, kad ir kaip jie atrodo atitolę ir nesusiję su mūsų kasdieniu gyvenimu, lavina jungtis smegenyse, kurios padeda priimti gyvenime teisingesnius sprendimus“, – sako Vytauto Didžiojo universiteto (VDU)  Švietimo akademijos doktorantė, matematikos mokytoja dirbanti Monika Grigaliūnienė.

Moksleiviams – VDU Studijų festivalis

Gegužės 12 d., penktadienį, 11 val. Vytauto Didžiojo universitetas pakvies Tave ir Tavo draugus dalyvauti VDU Studijų festivalyje. Tai puiki galimybė tiek susipažinti su universitetu, studijomis ir čia esančiomis galimybėmis, tiek ir aktyviai leisti laiką bei pramogauti.

VDU ŠA vyko konferencija, skirta fizinio ugdymo mokytojams

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje (VDU ŠA) įvyko mokslinė-praktinė konferencija skirta Fizinio ir sveikatos ugdymo mokytojams, pedagogams bei sporto treneriams. Konferencijos metu mokslininkai ir praktikai diskutavo, dalinosi naujausiomis žiniomis bei praktikomis apie ateities fizinio ugdymo pamoką.

Įvykiai