Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Mokytojo darbo užkulisiai: tik nereikalaukime iš mokytojų tobulumo

Ką daryti, kad mokyklose su mūsų vaikais dirbtų motyvuoti, kūrybiški ir gerai parengti pedagogai? Tai vienas sudėtingiausių klausimų, keliamas net ir stipriausias švietimo sistemas turinčiose šalyse. Trys mokytojai – Indrė, Darius ir Jurgita – vieningai sutaria, kad svarbi ne tik studijų kokybė ir paties mokytojo pašaukimas. Ne ką mažiau svarbus ir mūsų pačių požiūris: su kokiais tikslais, lūkesčiais ir vertinimais žvelgiame į pedagogą bei kodėl vis dar negalime atsikratyti su šia profesija susijusių stereotipų.

VDU kviečia pedagogus į perkvalifikavimo studijas

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia pedagogus į perkvalifikavimo studijas. Pedagogų perkvalifikavimo programose galima rinktis šiuos modulius: Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, Pradinis ir priešmokyklinis ugdymas, Specialioji pedagogika, Logopedija. Modulinė programa pedagogams suteikia galimybę mokyti antro mokomojo dalyko ir dirbti pagal antrą specializaciją.

Prasideda priėmimas į magistrantūros studijas VDU

Vytauto Didžiojo universitetas, vykdantis studijas, grįstas Artes Liberales principais, nuo birželio 1 dienos skelbia priėmimą į 70 magistrantūros studijų programų. Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus spektras studijų programų: jungtinių, dvigubo diplomo su užsienio partneriais, studijų programų, vykdomų anglų kalba ir kitų studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių studijų programų.

Edukologijos doktorantų konferencijoje – diskusijos apie švietimą

Šiandien, gegužės 14 d. nuotoliniu būdu pirmą kartą vyksta Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos tarptautinė mokslinė doktorantų konferencija „Edukologijos mokslas ir praktika šiandien ir rytoj: inovatyvūs tyrimų horizontai“. 

VDU ekspertų diskusijoje – apie bendrųjų programų atnaujinimo gaires

Balandžio 22 d. vyko virtuali diskusija „Konceptualios ir metodologinės bendrųjų programų atnaujinimo gairės. Ką mano švietimo ekspertai?“, kurioje dalyvavo ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekspertai.

Įvykiai