Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

VDU bendradarbiaus su Kupiškio rajono savivaldybe

Kovo 12 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorius Juozas Augutis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kupiškio rajono savivaldybe, atstovaujama mero Algirdo Raslano.

Karo nešamas emocinis fonas – stiprus provokatorius mikčiojimui rastis

Dirbdami su mikčiojančiais vaikais ar suaugusiais žmonėmis logopedai nėra tik tie, kurie paduoda lapą su rekomendacijomis. Jie aktyviai dirba su asmenimis ar šeimomis ir padeda jiems priimti bei spręsti problemą. Logopedas svarbus nuo pat gimimo iki gyvenimo pabaigos – jis dirba ir su vos gimusias kūdikiais, ir su senyvo amžiaus žmonėmis, kamuojamais įvairių demencijos formų. Tačiau tai, su kuo šiandien susiduria logopedai Ukrainoje, karo alinamoje šalyje, nesulyginama su jokia kita patirtimi. Pasak Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos docentės, logopedės Vilmos Makauskienės, neseniai vedusios virtualų seminarą apie mikčiojimą Ukrainos logopedijos asociacijai, daug bendravusios su Ukrainoje dirbančiais logopedais, karas Ukrainoje stipriai pakeitė ten dirbančių logopedų vaidmenį ir svarbą.

VDU išdalinti „Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimai

Kovo 1 d. vakarą Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Kaune paaiškėjo naujienų portalo lrytas.lt rengiamų apdovanojimų „Lietuvos mokytojas 2024“ nugalėtojai. Devyni švietimo srities profesionalai įvertinti už išskirtines pastangas ir atsidavimą mokytojo pašaukimui. Jau antrus metus VDU vyko iškilminga ceremonija, kur buvo apdovanoti geriausi Lietuvos mokytojai.

VDU Kaune vyko didžiausias Lietuvoje švietimo forumas „Švietimo kodas“

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Kaune kovo 1 dieną vyko naujienų portalo lrytas.lt kartu su partneriais: VDU Švietimo akademija, ŠMSM ir kitais,  pirmą kartą rengiamas didžiausias Lietuvoje švietimo forumas „Švietimo kodas“. Čia susirinko rekordiškai daug savo srities profesionalų – daugiau nei 80 pranešėjų keturiose turinio salėse dalijasi pažangiomis ir inovatyviomis idėjomis, įkvėpsiančioms ryžtis drąsesniems ateities sprendimams ir pokyčiams švietime. Didžiausias ir turiniu įvairiausias forumas sulaukė išskirtinio švietimo bendruomenės susidomėjimo – vos per tris savaites į konferenciją užsiregistravo per 1000 dalyvių.

VDU mokytojus kviečia dalyvauti virtualiuose seminaruose

Balandžio 2 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja virtualius seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

Įvykiai