Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

VDU profesorė: „Mes vis dar mokomės prašyti pagalbos ir verkti“

Darbą Šiaulių kūdikių namuose, kuriuose logopede išdirbo 10 metų, Stefanija Ališauskienė mena kaip didžiausią savo gyvenimo pamoką. Tai jai pačiai buvo kaip socialinė mokykla, kurią lydėjo sudėtingos, kartais – nepakeliamai sunkios ten sutiktų kūdikių ir jų tėvų istorijos. Tačiau kad ir kokios emocijos užplūstų stebint tų žmonių gyvenimus, socialinių mokslų daktarė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorė sako, kad tuomet ji išmoko išankstinių etikečių žmonėms neklijuoti: kiekvienas iš tų žmonių turėjo savų priežasčių, kodėl jų kelyje pasitaikę sunkumai atrodė lyg sunkiai išjudinami akmenys.

VDU kviečia pedagogus rinktis modulio studijas

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia pedagogus dalyvauti Universiteto pedagogų perkvalifikavimo programose,  rinktis modulio studijas, įgyti papildomą dalykinę kompetenciją/specializaciją ir mokytis antro dalyko.

Kaip mažinti pedagogų trūkumą ir pritraukti talentingų darbuotojų?

Pastarieji dveji metai, kuriuos paženklino COVID-19 pandemija ir karantinas, atvėrė švietimo sistemos skaudulius: staiga pasikeitusi ugdymo aplinka ir metodai pareikalavo iš mokyklų bei pedagogų neįprasto lankstumo, naujų žinių, įgūdžių ir kompetencijų. Naujoji realybė dar kartą parodė, jog dalyje mokyklų, ypač regionų, stipriai trūksta tam tikrų specialistų, o daliai jų nebepakanka įgūdžių bei įrankių dirbti greitai besikeičiančioje aplinkoje.

Naujame VDU ŠA ir lrytas.lt projekte – laida apie švietimą

VDU Švietimo akademija bei naujienų portalas lrytas.lt pristato naują laidą „Iš mokytojo užrašų“. Net 10 savaičių studentai, mokytojai, švietimo įstaigų vadovai, edukatoriai bei žinomi žmonės kalbės apie pedagogo profesiją, iššūkius mokyklos kasdienybėje, lyderystę švietime ir ateities mokyklą.

Pedagogams – STEAM perkvalifikavimo studijos

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutas kviečia pedagogus į STEAM perkvalifikavimo studijas.

Įvykiai