Mokytojams

Daugiau informacijos teikia

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Naujienos

Pedagogams – papildomos perkvalifikavimo galimybės

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia mokytojus dalyvauti projekte "Švietimo  inovacijos ir  STEAM sričių plėtra bendrajame ugdyme" pedagogų perkvalifikavimo programose ir įgyti papildomą specializaciją.

Lituanistinių mokyklų mokytojams – kvalifikacijos tobulinimo kursas

Rugpjūčio 21 d. VDU Pasaulio lietuvių universitete prasideda pirmą kartą rengiamas nuotolinis kvalifikacijos tobulinimo kursas „Lietuviškosios tapatybės iššūkiai ir šeimos pasakojimai“. 2 ECTS apimties kursas skirtas Lietuvos ir užsienio lituanistinių mokyklų mokytojams. 

Istorijos mokytoja: „Ateityje mokykla taps asmenybių mokykla”

Šiandien mokytojas nebeapsiriboja vien mokyklos sienomis. Dauguma mokytojų žengia koja kojon su technologijomis ir globalaus pasaulio iššūkiais. Penkerius metus gimnazijoje pradirbusi istorijos mokytoja, Marija Serbintaitė praėjusiais metais socialiniame tinkle pradėjo rašyti tinklaraštį „Fema“. Netrukus Femos slapyvardžiu rašydama straipsnius lyčių stereotipų temomis mergina išpopuliarėjo.

Kodėl visuomenei reikalingi sociologai? (Video)

Norint pristatyti ir paaiškinti, kas yra sociologas, tikriausiai geriausia būtų remtis garsaus austrų kilmės amerikiečio sociologo Peterio L. Bergerio mintimis. Pastarasis teigia, kad sociologas – tai asmuo, intensyviai, nenutrūkstamai ir be jokio gėdos jausmo besidomintis, ką daro žmonės. Ir nors sociologo dėmesį gali traukti daugybė įvairių dalykų, tačiau daugiausiai laiko ir jėgų jis skiria žmonių pasauliui, jų aplinkai, institucijoms, istorijai ir aistrai. 

Ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ apdovanota VDU profesorė

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi apdovanota ir VDU Tarptautinių ryšių prorektorė, Lietuvių kalbos katedros profesorė, aktyvi lituanistikos plėtros puoselėtoja užsienyje prof. dr. Ineta Dabašinskienė.

Įvykiai